Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

i

Autor: gene1970/Pixabay Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

Magiczne historie

Numerologia na 2023 rok! Ta cyfra przyniesie Ci szczęście i zapewni spokój w życiu

2023-01-03 13:19

Numerologia zakłada magiczną moc cyfr i liczb. Podstawy numerologii sięgają starożytności, a zajmujący się nią ludzie wierzą, że to właśnie w liczbach i cyfrach zapisana jest nasza przyszłość i powodzenie. Jaka cyfra numerologiczna będzie przodować w roku 2023? Nadchodzący rok to rok numer 7. Cyfra ta uznawana jest za wyjątkowo magiczną i mistyczną. Rok siódemki zdecydowanie może namieszać w naszych życiach. Cyfra 7 oznacza prawdę i szczerość, nawet za cenę miłości i przyjaźni. Zobacz, jakie będzie 2023 roku w numerologii.

Numerologia na 2023 rok. Co będzie numerologiczną liczbą tego roku? 

Według zasad numerologii nowy rok rozpoczął się już 25 września 2022 roku. Rozpoczął on nową ścieżkę, którą poruszać się będzie także rok kalendarzowy. Numerologiczną liczbą 2023 roku jest numer 7. Wynika to z prostych numerologicznych wyliczeń. Wystarczy dodać do siebie każdą cyfrę 2023 roku, czyli 2+0+2+3, co daje nam 7. 

Zobacz także: To najmilszy znak zodiaku w horoskopie. Jest czuły i uroczy jak pluszowy miś. Koi nerwy i działa jak melisa na inne znaki zodiaku

Numerologiczna siódemka. Co oznacza?

Numerologiczna siódemka uznawana jest za magiczną cyfrę, która symbolizuje wewnętrzną podróż i analizę swojego dotychczasowego życia. Pod jej wpływem wiele osób może w 2023 roku postanowić odmienić swoje życie i na nowe przewartościować swoje uczucia. Numerologiczna siódemka to także symbol szczerości i zerwania z obłudą. Może oznaczać bezlitosną prawdą i zerwanie z pozorami. Numerologia na 2023rok wskazuje, że czas zrzucić maski i zająć się boską prawdą. Może to oznaczać osłabienie relacji międzyludzkich i koniec fałszywych przyjaźni. 

Jak wyliczyć swoją cyfrę numerologiczną? Przedstawiamy wzór na wyliczenie cyfry numerologicznej. 

Przykład:

Jeżeli ktoś urodził się 10.11.1985 roku to najpierw musi dodać wszystkie CYFRY ze swojej daty urodzenia. 

1+0+1+1+1+9+8+5= 26

W kolejnym kroku otrzymany wynik dwucyfrowy należy ponownie do siebie dodać. 

2+6=8

Oznacza to, że osoba urodzona 10 listopada 1985 roku jest numerologiczną ósemką. 

Jeżeli chcemy obliczyć jaką cyfrą numerologiczną będziemy w 2023 roku należy do otrzymanego wcześniej wyniku dodać 2023. Sprawdź, to na wcześniejszym przykładzie osoby, która jest numerologiczną ósemką. Wygląda to tak: 8+2+0+2+1= 13

Gwiazdy jednego hitu. Te piosenki zna każdy!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki