Numerologia na luty 2022. W lutym czeka nas najbardziej magiczny dzień w roku!

i

Autor: Pixabay Numerologia na luty 2022. W lutym czeka nas najbardziej magiczny dzień w roku!

Numerologia. Poznaj swoją cyfrę numerologiczną i sprawdź, co cię czeka

2022-03-06 11:39

Zdaniem niektórych numerologia to nieodłączny partner ludzkiego losu, a w cyfrach zapisana jest przyszłość i recepta na szczęście. Chcesz sprawdzić jaka jest twoja numerologiczna cyfra i co mówi o tobie twój rok urodzenia? Nie wiesz jednak jak to zrobić? Sprawdź, nasz sposób i poznaj swój przepis na sprawdzenie co przygotował los. Wylicz swoją numerologiczną cyfrę.

Numerologia zajmuje się cyframi i liczbami, jednak w przeciwieństwie do matematyki nie traktuje o wyliczeniach średnicy koła czy objętości sześcianu. Numerologia pokazuje zapisane w liczbach przeznaczenie. Rok naszego urodzenia, miesiąc a nawet dzień, wszystko to składa się na ciąg cyfr, które zdradzają nasz los. Zdaniem niektórych to własnie w cyfrach ukryta jest mądrość wszechświata i nasze przeznaczenia. Numerologia to bardzo stara nauka, praktykowana już w starożytnym Egipcie, a nawet sam Pitagoras praktykował badanie świata za pomocą odkrywania ukrytych liczb. 

Jak wyliczyć swoją cyfrę numerologiczną? 

Jej obliczenie jest niezwykle ważne, by wiedzieć jakim numerem jesteśmy, dzięki tej wiedzy możemy sprawdzić co przygotował dla nas los w najbliższym czasie.  

Przedstawiamy wzór na wyliczenie cyfry numerologicznej. 

Przykład:

Jeżeli ktoś urodził się 10.11.1985 roku to najpierw musi dodać wszystkie CYFRY ze swojej daty urodzenia. 

1+0+1+1+1+9+8+5= 26

W kolejnym kroku otrzymany wynik dwucyfrowy należy ponownie do siebie dodać. 

2+6=8

Oznacza to, że osoba urodzona 10 listopada 1985 roku jest numerologiczną ósemką. 

Jeżeli chcemy obliczyć jaką cyfrą numerologiczną będziemy w 2021 roku należy do otrzymanego wcześniej wyniku dodać 2021. Sprawdź, to na wcześniejszym przykładzie osoby, która jest numerologiczną ósemką. Wygląda to tak:

8+2+0+2+1= 13

Gdy komuś wychodzą dwie cyfry, musi on  wyliczyć różnicę od liczby 9 i dodać do swojej cyfry numerologicznej, w opisanym powyżej przykładzie oznacza, że osoba ta jest teraz w 4 roku numerologicznym. Należy pamiętać, że rok numerologiczny liczy 9 lat, dlatego też 10 rok jest pierwszym. 

Kolejne ulice z nowym oświetleniem. Wielka wymiana w Warszawie