To, co zrobiła Joanna Opozda wyciska łzy! Nie każdy zdobyłby się na taki gest

i

Autor: AKPA To, co zrobiła Joanna Opozda wyciska łzy! Nie każdy zdobyłby się na taki gest

Joanna Opozda opublikowała zdjęcie z synem. Ten widok chwyta za serce. "Z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata?"

2022-03-06 8:04

Joanna Opozda przeżywa w ostatnim czasie wyjątkowo trudne chwile. Kiedy ona leżała w szpitalu i rodziła syna media informowały, że je mąż Antoni Królikowski regularnie ją zdradza i ich małżeństwo wisi na włosku. Kobieta zamiast skupić się na dochodzeniu do siebie i macierzyństwie musiała zmierzyć się z niewiernością partnera. Według naszych informacji Joanna Opozda szykuje się do rozwodu i szykuje dowody, pogrążające Antka. Gwiazda w swoim najnowszym poście na Instagramie opublikowała wzruszające zdjęcie z synkiem Vincentem oraz chwytającym za serce opisem.

Wszystko wskazuje, że małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy nie potrwa zbyt długo. Kiedy kobieta leżała przed porodem w szpitalu media obiegła informacja, że aktor ją zdradza, a wielki miś i kwiaty, z którymi Królikowski przyszedł po porodzie do szpitala miał zostawić na recepcji. Dla kobiety w połogu taka sytuacja jest wyjątkowo trudna. Jak informowaliśmy wcześniej. Joanna Opozda jeszcze na chwilę przed porodem była skłonna walczyć o swoje małżeństwo z Antkiem Królikowskim. Coś jednak się zmieniło. Dziś, choć utrzymują kontakt ze względu na małego Vincenta, którego aktor codziennie odwiedza w mieszkaniu Joasi, rozwód wydaje się przesądzony.

Teraz Joanna Opozda opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala. Na fotografii wpatruje się w swojego synka, którego twarz zasłoniła serduszkiem. Za serce chwyta opis jakim zostało podpisane zdjęcie. - Przepraszam pana z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata?- Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat - napisała gwiazda. Fani w komentarzach mocno wspierają Asię i przesyłają jej moc dobrych słów. - Wiem, ze jest lub może być tak ciężko ze naprawdę nie ma się sił. Ale TEN mały człowiek kocha Panią bezgranicznie, bezwarunkowo, jest całkowicie od Pani zależny i jest Pani dla niego całym światem ❤️❤️❤️ to zawsze dodaje sił - czytamy w komentarzach. 

Zobacz także: Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Antek Królikowski sporo zapłaci. Szczegóły tylko u nas

Dramat matki - Zostawiła córeczkę na wojnie, żeby ratować życie drugiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE