Numerologia wzrostu

i

Autor: Shutterstock Numerologia wzrostu

Numerologia w codziennym życiu

Numerologia zdradzi bardzo istotną rzecz o Twojej przeszłości. Jeżeli planujesz w swoim życiu zmiany, to musisz to wiedzieć. Ważne przesłanie liczb

2023-06-17 16:31

Wiele osób wierzy w reinkarnację oraz w to, że po śmierci dusza ponownie wraca na ziemię. W niektórych kulturach to, jakim jest się człowiekiem przekłada się na jakość życia w poprzednim wcieleniu. Okazuje się, że również numerologia może pomóc sprawdzić, kim byłeś w poprzednim wcieleniu. Numerologia może odkryć przed Toba bardzo ważne informacje dotyczące Twojej przeszłości. Mogą one być na tyle istotne, że będą miała wpływ na przyszłość.

Kim byłeś w poprzednim wcieleniu? Numerologia zdradzi całą prawdę

Wierzenie w reinkarnacja to jeden z najstarszych nurtów ideologicznych. Już od zarania dziejów ludzie wierzyli, że po śmierci dusza wraca na ziemię w innym ciele. W mediach znaleźć można dziesiątki przykładów osób, które twierdzą, że pamiętają swoje poprzednie wcielenie. Potrafią bezbłędnie wskazać antyczne budowle, w których rzekomo mieli się wychowywać w poprzednim wcieleniu lub wskazywać informacje z przeszłości, których nie mieli prawa posiadać. Okazuje się, że również numerologia może wskazać, kim byłeś w poprzednim wcieleniu. Sprawdź, co numerologia mówi o Tobie. 

Zobacz także: Najbardziej tajemniczy znak zodiaku w horoskopie. Posiada starą duszę i wiedzę z innych wymiarów. Spod tego znaku był sam Mikołaj Kopernik

Sprawdź, kim byłeś w poprzednim wcieleniu. Jak to zrobić? 

Najpierw musisz wyliczyć swoją osobistą liczbę numerologiczna. Aby to zrobić musisz dodać do siebie każdą cyfrę z daty urodzenia. Dla przykładu, osoba urodzona 01.06.1979r musi wykonać działanie 1+6+1+9+7+9= 33. Następnie wynik 33 należy ponownie do siebie dodać: 3+3=6. Osobista liczba numerologiczna wynosi 6.

W galerii poniżej sprawdź swój wynik i zobacz, kim byłeś w poprzednim wcieleniu 

Jak przyciągnąć miłość? Zioła, z których stworzysz magiczny eliksir
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany