Pełnia Księżyca kwiecień 2024. Horoskop z przepowiednią bogactwa

i

Autor: Shutterstock

Horoskop i astrologia

Przepowiednia na pełnię Księżyca w kwietniu 2024. Horoskop dla tego znaku zodiaku zapowiada bogactwo i szczęście

2024-04-22 14:13

Pełnia Księżyca w kwietniu wydarzy się już w środę, 24 kwietnia. Według astrologicznej przepowiedni, Księżyc w znaku Skorpiona zadziała, jak wizyta u terapeuty, przyniesie pewne zakończenia w życiu każdego z zodiaków. Jednak horoskop dla jednego znaku zodiaku mówi o obfitości i zasłużonej nagrodzie. Oto co przyniesie Różowy Księżyc.

Astrologiczna przepowiednia na pełnię Księżyca w kwietniu zacznie działać już dzień przed pełnią, czyli 23 kwietnia. Moc tej lunacji potrwa do 25 kwietnia. Jednak najmocniej jej działanie odczujemy właśnie 24 kwietnia. Horoskop na ten czas jest wyjątkowo korzystny dla jednego znaku zodiaku. Jednak w tym tekście znajdziesz także uniwersalne rady, które dotyczą każdego z nas. Sprawdź, co przyniesie Różowy Księżyc w Skorpionie.

Pełnia Księżyca kwiecień 2024. Horoskop z przepowiednią bogactwa. Jeden znak zodiaku czeka luksus i szczęście

Znakiem zodiaku, który wyjątkowo korzystnie odczuje pełnię Księżyca w kwietniu, jest Panna. Uda się zakończyć ważny projekt, który przyniesie wynagrodzenie znacznie wyższe, niż się spodziewasz. Może także okazać się, że dojdziesz do wniosku, że dotychczasowa praca nie przynosi wystarczających zysków. To dobry czas, by podjąć decyzję dotycząca przyszłości. Na szczęście Wszechświat ci sprzyja. Wykonaj pracę, która zaowocuje nowymi kontraktami. Pokaż innym, co potrafisz, a zostaniesz doceniona, Panno. W życiu prywatnym to moment, by ruszyć w podróż w nieznane. Zabrać rodzinę lub dołączyć do przyjaciół i odkryć nowe zakątki. Ta pełnia zachęca, by wyjść ze swojej strefy komfortu i zobaczyć, że to przyniesie szczęśliwe rozwiązania.

Przepowiednia na pełnię Księżyca w kwietniu 2024. Rady dla każdego znaku zodiaku

Tak jak nów Księżyca symbolizuje początek, tak pełnia oznacza koniec cyklu księżycowego. To czas refleksji, zakończeń i nauki odpuszczania. Nadchodząca pełnia Księżyc w Skorpionie zadziała, jak wizyta u terapeuty, przyniesie pewne zakończenia w twoim życiu. Skorpion uczy nas radzenia sobie z pracą, związkiem lub sytuacją, która zbliża się ku końcowi i podpowiada, że kluczem do rozwiązania nie jest walka, lecz odpuszczenie. Jednak zanim do tego dojedzie, musimy tę walkę stoczyć. Możesz poczuć chęć posiadania władzy na każdym polu — zarówno w pracy, jak i w związkach, ale także w sobie! Ten ostatni aspekt jest bardzo ważny, bo pomoże przywrócić kontrolę nad swoim życiem. Ta pełnia to czas oczyszczenia. Bądź ze sobą szczery! Ucieczka i zamiatanie problemów pod dywan nie sprawi, że znikną i tak trzeba będzie się z nimi zmierzyć. To dobry moment. Skorpion czerpie mądrość z trudnych doświadczeń i z każdej bitwy wychodzi silniejszy. Podczas tej pełni, niektórzy mogą zrozumieć, że płytkie związki już im nie wystarczają i czas zrobić miejsce na prawdziwą miłość. Pełnia Księżyca w Skorpionie daje możliwość wyjścia ze swojego cienia. Dlatego warto skorzystać z jej mocy i odpowiedzieć sobie na pytania: Co mnie blokuje? Czego się boję? Co mogę zrobić, by się tego pozbyć? Co sprawia, że się rozwijam? Warto złe rzeczy spisać na kartce, a później symbolicznie spalić. Niemal od razu poczujesz ulgę. Żeby oczyścić ciało, warto wziąć kąpiel z solą i olejkami eterycznymi (pomarańczowy lub sandałowy) oraz suszonymi kwiatami rumianku lub lawendy.

Pełnia Księżyca w Kwietniu 2024. Kiedy jest pełnia i dlaczego to Różowy Księżyc?

Pełnia Księżyca w kwietniu 2024 wypada dokładnie w środę, 24 kwietnia. Najbardziej okazały nasz naturalny satelita będzie o godzinie 01:51. Przy dobrej pogodzie oraz bezchmurnym niebie Pełnia Różowego Księżyca będzie widoczna gołym okiem także wieczorem z każdego miejsca w Polsce. Do obserwacji nie będzie nam potrzebny teleskop ani inny profesjonalny sprzęt. Jednak jeśli chcemy zrobić dobre zdjęcia najlepiej obserwować Księżyc za miastem, z terenów wolnych od sztucznego światła. Teleskop, lornetka i dobry aparat mogą pomóc w uzyskaniu dobrego rezultatu. Księżyc będzie widoczny także dzień wcześniej po zmroku. Pełnia Księżyca w kwietniu ma sporo określeń. Najpopularniejszym jest Pełnia Różowego Księżyca. Ale jeśli wydaje ci się, że tego dnia ziemski satelita zabarwi się na różowo, to nic bardziej mylnego. Kwietniowa pełnia swoją nazwę zawdzięcza rdzennym Amerykanom i odnosi się do kwitnących kwiatów z Ameryki Północnej. Inne nazwy kwietniowej pełni to: Księżyc Zajęczy, Księżyc Nasion, Księżyc Plantatora, Księżyc Rozkwitających Drzew, Księżyc Zielonej Trawy. W Chinach bywa także nazywana Świętem Smoczych Łodzi.

ZOBACZ TEŻ: Wróżka Aida ostrzega Polaków. Wizjonerka zostawia wskazówki, które pomogą przetrwać

Quiz o polskich górach. Wiesz gdzie leży ten szczyt? Trudny test, z którym poradzą sobie tylko znawcy

Pytanie 1 z 10
W jakie góry pojedziesz, jeśli chcesz wejść na Klimczok?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki