Horoskop

i

Autor: Shutterstock Horoskop

Astrologia i horoskopy

Przepowiednia na wrzesień 2023 dla znaków zodiaku mówi o wielkiej niezgodzie. Kłótnia, która zniweczy wszystko. Armagedon uczuć, który przetoczy się przez życie jednego z zodiaku

2023-08-11 14:31

Horoskop na wrzesień 2023. Jeden z dwunastu znaków zodiaku poczuje się niczym w "Dniu Świstaka". Wszystko będzie wydawało mu się odrealnione i szalone. Jego emocje będą buzować, a on sam będzie kłótliwy oraz nadwrażliwy. Astrologia wskazuje, że może to skończyć się wielką awanturą z bliskimi i szeregiem niedopowiedzeń. To zdecydowanie nie będzie najlepszy miesiąc dla tego znaku zodiaku. O kim mówi horoskop?

Przepowiednia dla znaków zodiaku na wrzesień 2023. Kłótnie i niezgoda

Horoskop na wrzesień 2023 wskazuje, że jeden ze znaków zodiaku czeka trudny okres. Pierwszy miesiąc jesieni 2023 okaże się dla niego bardzo emocjonalny, a on sam nie będzie potrafił zrozumieć swoich własnych uczuć. Wewnętrznie się on pogubi, co sprawi, że nie będzie potrafił dogadać się z otoczeniem. Czekają go liczne nieporozumienia oraz kłótnie. O którym znaku zodiaku mówi horoskop na wrzesień 2023? Tym znakiem zodiaku będą Bliźnięta. Zbliżająca się jesień wprawi Bliźnięta w gorszy humor i sprawi, że poczuje w sobie niewytłumaczoną tęsknotę. Emocje sprawią, że Bliźnięta będą drażliwe i kłótliwe. Mogą czepiać się o wszystko i prowokować awantury. W pracy zodiakalne Bliźnięta mogą podpaść szefostwu i narobić sobie niepotrzebnych problemów. Również w życiu osobistym będzie się działo. Partner lub partnerka Bliźniaków będzie mieć dość, co skutkować będzie potężną kłótnią i wieloma cichymi dniami. Na szczęście, przepowiednia dla Bliźniąt nie wskazuje rozstania, ale w drugiej połowie września 2023 warto popracować nad związkiem. Bliźnięta - single powinny wstrzymać się od randkowania. Ich nastawianie oraz emocje nie będą sprzyjały nawiązywaniu nowych relacji. 

Weź także udział w naszym quizie i sprawdź, czy odgadniemy prawidłowo Twój znak zodiaku

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
Widok jak z apokalipsy. Koszmarna pętla znika z krajobrazu Szczecina
Listen on Spreaker.