Te znaki zodiaku nie zdobędą bogactwa

i

Autor: Pixabay.com Postanowiliśmy zapytać profesjonalnych wróżek o to, które znaki zodiaku nie osiągną bogactwa. Przygotowaliśmy listę sześciu, które wskazali nam profesjonaliści zajmujący się tym tematem. Sprawdźcie sami, które znaki zodiaku nie osiągną bogactwa!

Przepowiednia z horoskopu. Te znaki zodiaku stracą pieniądze. Wróżba na czerwiec

2022-05-23 6:39

Zgodnie z horoskopem niektóre znaki zodiaki mogą w tym tygodniu stracić pieniądze. Nieudana inwestycja, nietrafiony zakup, czy po po prostu zgubienie portfela - to czeka te znaki zodiaku. Lepiej niech trzymają się porządnie za kieszenie, w innym wypadku utrata gotówki może być szczególnie bolesna. Zobacz nasze zestawienie i sprawdź, które ze znaków zodiaku stracą pieniądze z najbliższych dniach. Jesteś na tej liście?

Te znaki zodiaku czeka utrata pieniędzy. Lepiej wiedzieć to wcześniej

Pieniądze szczęścia nie dają, ale potrafią bardzo ułatwić życie. W czasach wszechobecnej drożyzny lepiej pilnować swoich oszczędności. Niestety, wszechświat nie ma dobrych informacji, a horoskop nie jest przychylny dla 3 znaków zodiaku, w najbliższych dnia mogą one utracić swoje pieniądze. Zobacz, kto znalazł się na tej liście. Lepiej wiedzieć wcześniej, może uchroni to Was przed pochopnymi wydatkami i szastaniem gotówką. 

Zobacz także: Pikantne SMS, które chce dostać każdy mężczyzna. W sekundę rozpalisz go do czerwoności

Horoskop finansowy. Gwiazdy nie sprzyjają tym znakom zodiaku

Te znaki stracą pieniądze: LEW (23.07–22.08)

Osoby urodzone w znaku Lwa mogą poczuć się zbyt pewnie na gruncie finansowym. Dobra praca i perspektywa podwyżki sprawi, że wpadną one w wir zakupów. Niestety, nie będzie to dobra decyzja, pieniędzy nie będzie przebywać, a może okazać się, że pojawi się nagły, spory wydatek. 

Te znaki stracą pieniądze: STRZELEC (22.11–21.12)

Zodiakalne Strzelce lubią bujać w obłokach i marzą o niezapomnianych wakacjach. Zachęcone pięknymi folderami mogą nieopatrznie wpłacić zaliczkę na wycieczkę na Bali lub do Meksyku. Lepiej jednak niech poczekają z planowaniem urlopu jeszcze jakiś czas, może się bowiem okazać, że ich fundusze zaczną się kurczyć z zatrważającym tempie. 

Te znaki stracą pieniądze: SKORPION (23.10–21.11)

Osoby urodzone w znaku Skorpiona czeka niemiła niespodzianką. Mogą nagle dowiedzieć się o długach bliskich albo będą musieli mierzyć się z niezaplanowanym remontem. Lepiej zacisnąć pasa, żeby starczyło na wszystko. 

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?
Tańczące z Promocjami 19-05-22