Horoskop tygodniowy 23.05 - 29.05 dla dwunastu znaków zodiaku. Nerwowa energia

2022-05-22 6:38
Horoskop tygodniowy - baran, byk, rak, lew, waga, koziorożec i inne znaki zodiaku
Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy najbliższe dni dla dwunastu znaków zodiaku. Zobacz, co dla Twojego znaku zodiaku zaplanowały gwiazdy. Z jakimi wyzwaniami i trudnościami będziesz musiała się mierzyć? W horoskopie na nadchodzący, majowy tydzień znajdziesz wskazówki i porady dotyczącego Twojego życia uczuciowego oraz zawodowego. To zbiór porad, które pomogą Ci podjąć dobrą decyzję. Sprawdź swój horoskop i zobacz, co czeka Twój znak zodiaku.

Horoskop tygodniowy 23.05 – 29.05 dla dwunastu znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Zauważysz swojego adoratora, który orbituje wokół Ciebie już od dawna. Wcześniej nie zwracałaś na niego uwagi, ale w tym tygodniu przyjmiesz zaproszenie na randkę.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Bez zastanowienia będziesz potrafiła odwrócić się od osoby, która Cię zawiodła. Jeśli uświadomisz sobie, że nie zaufasz już jej, to bez namysłu odejdziesz.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Rozwiniesz skrzydła i nabierzesz rozpędu w swoich działaniach. Wiesz jaki masz cel i co chcesz osiągnąć. Nikt Cię nie zatrzyma w Twojej determinacji!

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Otworzysz się na nowych ludzi. Nawiążesz nowe kontakty międzyludzkie. Możliwe więc, że zapiszesz się do klubu, wejdziesz do nowej grupy społecznej lub zespołu.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Zamkniesz pewien rozdział swojego życia. Będziesz chciała o czymś niemiłym szybko zapomnieć. Możliwe, że w tym celu udasz się po pomoc do specjalisty.

Zobacz także: Sentencja dla Twojego imienia. Motto życiowe dopasowane do Twojej aury. Sprawdź cytat dla swojego imienia

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

Postawisz na odbudowę tego, co niechcący zaniedbałaś, a może i nawet zburzyła. Z pełnym zaangażowaniem i optymizmem podciągniesz rękawy i zabierzesz się do pracy.

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Zapragniesz poszerzyć swoją wiedzę o nowe zagadnienia, które Cię interesują. W tym celu prawdopodobnie zapiszesz się na kurs, szkolenie lub warsztaty tematyczne.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Nie dziel się z innymi swoimi pomysłami. Nawet jeśli komuś ufasz, to miej tajemnice. Jeśli będziesz zbyt otwarta, to ktoś Twoje słowa wykorzysta przeciwko Tobie.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Czeka Cię miła i bardzo udana podróż. W towarzystwie życzliwych Ci osób wyjedziesz na krótko, prawdopodobnie na weekend. Taki relaks dobrze wpłynie na Twoją kondycję psychiczną.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Odpuścisz pewną sprawę, która wydaje Ci się chwilowo niemożliwa do rozwiązania. Będzie to dobra decyzja, gdyż wkrótce wszystko się wyjaśni.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

W tym tygodniu towarzyszyć Ci będzie nerwowa energia. Zauważać będziesz zwiększoną pobudliwość i kłótliwość. Dlatego ważne rozmowy odłóż na kolejny tydzień.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Staniesz w obronie słabszego. Nie będziesz potrafiła patrzeć na jego cierpienie i zrekompensujesz mu ból, choć nie będzie on wywołany z Twojej winy.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK

Sonda
Sprawdzasz swój horoskop?
Tańczące z Promocjami 19-05-22