Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

i

Autor: gene1970/Pixabay Astrologia wedyjska zajmuje się m.in wpływem planet na ludzkie życie

Kiedy się urodziłeś?

Przetestuj swoją osobowość. Tylko wyjątkowe osoby o światłym umyśle urodziły się tego dnia tygodnia. Dzień narodzin zdradza więcej niż klasyczny horoskop

2023-06-23 9:41

Poniedziałek, czwartek, a może sobota? Którego dnia tygodnia przyszedłeś na świat? Klasyczny horoskop i znaki zodiaku zdominował myślenie o astrologicznych cechach osobowości każdego z nas. Okazuje się jednak, ze równie ważny jest dzień tygodnia narodzin. To właśnie on zdradza nasze podejście do pracy i wyznacza ścieżkę życiową każdego z nas. Już w czasach starożytnych każdemu z dni tygodnia przypisywano jedną z planet, której energia decydowała o osobowości osób urodzonych w tym czasie. Sprawdź, co o Twojej osobowości mówi dzień tygodnia narodzin.

Dzień tygodnia narodzin a osobowość. To mówi o Tobie więcej niż horoskop

Astrologia to nie tylko klasyczny horoskop i dwanaście znaków zodiaku. Także dzień urodzenia może stanowić kopalnię wiedzy na temat danego człowieka. To właśnie dzień tygodnia narodzin pomaga określić słabe i mocne strony każdego z nas. W czasach starożytnych każdemu z siedmiu dni tygodnia przypisano jedną z planet, która swoją energią roztaczała nad nim opiekę. Niektórzy uważają, że to właśnie ta energia decyduje o tym, jacy jesteśmy. Sprawdź, którego dnia ty tygodnia się urodziłeś i co ta data mówi o Tobie. 

Zobacz także: To najbardziej pechowy kwiat. Przynosząc go do domu aż się prosisz o kłopoty. Według przesądów możesz rozstać się z partnerem i zrobić coś, czego będziesz żałować całe życie

Tego dnia tygodnia rodzą się wybrańcy. Dzień narodzin a charakter

Osoby urodzone w niedzielę - dzieci Słońca

Osoby, które przyszły na świat w niedzielę mogą nazywać siebie szczęśliwcami. Ich dominującą gwiazda jest Słońce i to ono odpowiada za ich życiową ścieżkę. Sprawia, że ich los zawsze jest rozjaśniony i nigdy nie gaśnie im światło. Osoby z niedzieli są bardzo towarzyskie i uwielbiają przebywać w otoczeniu innych ludzi. Są dobrymi przywódcami i partnerami. Jak kochają to na zawsze. 

Osoby urodzone w poniedziałek - dzieci Księżyca 

Osoby z poniedziałku posiadają ogromna intuicję. Widzą i czują więcej niż inny. Mają romantyczne dusze i potrafią całe życie bujać w obłokach. Często zdarzają się im wahania nastroju i łatwo wpadają w złość. Są bardzo delikatni i łatwo ich zranić. To kwiaty poruszane wiatrem, które są delikatne, ale przy tym niezwykle piękne. Często martwią się na zapas i przejmują zbyt wieloma rzeczami. 

Osoby urodzone we wtorek - dzieci Marsa 

Mars w mitologii kojarzy się z wojną i walkami, dlatego tez osoby urodzone we wtorek są bardzo waleczne i uwielbiają rywalizację. Są bardzo odważne i nie boją się podejmować ryzyka. Energia je rozpiera i cały czas pragną przeżywać coś nowego. Ich gwałtowny charakter często prowadzi do wielu niepowodzeń, a ich ryzykowny tryb życia sprawia, że przyciągają do siebie trudne sytuacje. 

Osoby urodzone w środę - dzieci Merkurego

Osoby urodzone w środę posiadają wszechstronne zdolności. Uważa się, że są one inteligentne oraz posiadają liczne talenty. Posiadają one niezwykłą łatwo w przyswajaniu wiedzy i praktycznie nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Z łatwością osiągają sukces jednak ich wrodzone szczęście sprawia, że często wzbudzają zazdrość. 

Osoby urodzone w czwartek - dzieci Jowisza

Ten dzień tygodnia kojarzy się z wolnością oraz szczerością. Takie też są osoby urodzone w czwartek. Uwielbiają wdawać się w dyskusje i ponad wszystko cenią sobie wolność wypowiedzi. Dobrze odnajdują się w zawodach, w których mogą polemizować z winnymi. Zdarza się jednak, że mają trudności w nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi i są raczej samotnikami. 

Osoby urodzone w piątek - dzieci Wenus

To dzień równowagi, piękna i miłości. Osoby urodzone w piątek to prawdziwi artyści, których życiem rządzi namiętność. Bywają nazywane narcyzami i często skupiają się jedynie na sobie. Nie lubią zmian i wierni są swoim przekonaniom. Są bardzo lojalni ale tez miewają zmienne nastroje. Często ulegają wpływom i nie potrafią bronić swojej racji.  

Osoby urodzone w sobotę - dzieci Saturna

Osoby urodzone w sobotą ponad wszystko cenią sobie ciężką pracę. Są wytrwałe, sprawiedliwe i niezwykle zdyscyplinowane. Często stają się jednak pracoholikami i nie potrafią wypoczywać. Zbyt wiele biorą do siebie i praktycznie cały czas odczuwają presję i stres. 

Sonda
W jakim dniu tygodnia się urodziłeś?
Baseny ratują przed upałem. Warszawiacy ruszyli na pływalnie