Sennik. Sen o lataniu i spadaniu. Co oznacza? Sprawdź, co chce ci powiedzieć Wszechświat

i

Autor: Pixabay Sennik. Sen o lataniu i spadaniu. Co oznacza? Sprawdź, co chce ci powiedzieć Wszechświat

Sennik. Sen o lataniu i spadaniu. Co oznacza? Sprawdź, co chce ci powiedzieć Wszechświat

2022-02-18 16:49

Sen o lataniu jest niezwykle przyjemny, w dodatku według sennika zazwyczaj oznacza dobrą wróżbę. Gorzej, kiedy podczas lotu nagle zaczniemy spadać niczym mityczny Ikar, który za bardzo zbliżył się do słońca. Sen o lataniu i spadaniu sprawia, że budzimy się z krzykiem, ale czy to na pewno zły znak? Co według sennika oznacza sen o lataniu i spadaniu?

Latanie we śnie jest jak spełnienie marzeń. Sen o tym, że fruwamy niczym ptaki sprawia, że czujemy się wolni. Jednak, kiedy pojawia się sen o spadaniu, towarzyszy mu niepokój i strach. Zazwyczaj budzimy się wtedy z krzykiem. Według sennika, sen o lataniu wysoko oznacza dobrą wróżbę. Jeśli podczas tego sennego lotu podziwiasz widoki, to czeka cię przypływ gotówki. Kiedy masz sen o lataniu podczas wichury i burzy – z łatwością uporasz się z problemami, które cię ostatnio meczą. Jeśli we śnie latasz za pomocą ptasich skrzydeł – niedługo uda ci się zrealizować jedno z marzeń. Kiedy we śnie wzbijasz się wysoko, coraz wyżej, to paradoksalnie nie oznacza to nic dobrego. Choć wydawać by się mogło, że to dobry omen – w końcu wzbijanie się w przestworza jest niezwykłe ekscytujące, to przypomnij sobie mit o Dedalu i Ikarze. Taki motyw senny potraktuj jako przestrogę i pohamuj swój temperament. Inaczej wdasz się w niebezpieczną sytuację. Jeśli podczas snu próbujesz wzbić się ponad ziemię ale nie możesz, to znak żeby zwolnić. Czas na urlop i regeneracje. Sen o lataniu w którym lądujesz bezproblemowo oznacza, że osiągniesz swój cel. Jeśli odbyło się z trudnościami, czas przestać bujać w obłokach i mocniej stąpać po ziemi, a problemy miną. Kiedy śnisz o lataniu i spadaniu to znaczy, ze wkrótce czeka cie bolesne zderzenie z rzeczywistością. Okaże się, że nie każde marzenie i nie każdą zachciankę można spełnić. Dlatego jeśli w ostatnim czasie kierowałeś cała energie na realizację jednego celu, może tym razem warto odpuścić i skupić się na innych sprawach.

ZOBACZ TEŻ: SENNIK. ZĄB widziany we śnie. Co oznacza SEN O ZĘBACH? Lepiej to sprawdź!

Sen o lataniu samolotem

Oprócz snów w których sami fruwamy, bywa że śnimy o podróży samolotem. Takie marzenia senne są zapowiedzią sukcesów zawodowych. Sam samolot jest symbolem szczęścia i powiedzenia. Kiedy śnimy o lekcjach latania to oznaka, że wszystko w naszym życiu zmierza w dobrym kierunku. Wszystko, na co mam wpływ, czym możemy kierować. Taki sen jest potwierdzeniem, że dokładnie wiemy, czego chcemy od życia i w jaki sposób to osiągnąć.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: SEN o zmarłej MAMIE. Jakie znaczenie ma sen o mamie, kłótnia z mamą i jej choroba widziane we śnie?

QUIZ. Jakim zwierzęciem jesteś?

Pytanie 1 z 8
Jaki sport lubisz?
Tańczące z promocjami 17.02.2022
Nasi Partnerzy polecają