Kobieta, smutek, depresja

i

Autor: Enrique Meseguer/Pixabay

SEN o zmarłej MAMIE. Jakie znaczenie ma sen o mamie, kłótnia z mamą i jej choroba widziane we śnie?

2021-03-16 15:06

Mama to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że bardzo często pojawia się w naszych snach. Jednak nie zawsze po takiej nocy budzimy się wypoczęci i szczęśliwi bywa, że towarzyszy nam niepokój. Szczególnie jeśli przyśni nam się sen o zmarłej mamie, jej chorobie lub kłótnia z naszą rodzicielką. Co znaczy sen o mamie, sen o zmarłej mamie lub sen o śmierci mamy? Sprawdź jak interpretuje to sennik.

Sen o mamie ma wiele znaczeń. Według sennika wszystko zależy od okoliczności naszych sennych marzeń. Warto sprawdzić, co może oznaczań sen o naszej rodzicielce zaraz po przebudzeniu, kiedy jeszcze pamiętamy szczegóły. Zupełnie inne znaczenie może mieć sen o kłótni z mamą,a inne sen o zmarłej mamie. Nie zawsze ich interpretacja będzie miała pozytywne znaczenie dla śniącego. Niektóre mogą być ostrzeżeniem inne zapowiedzią zmian. Sprawdź, co znaczy sen o mamie i co dokładnie mówi o nim sennik.

ZOBACZ TEŻ: Chopin ukrywał te znajomości. Tego o polskim kompozytorze nie wiedziałeś

Sennik. Co oznacza sen o mamie?

Sen o mamie, którą jest zadowolona i miło spędza czas sama lub z tobą albo kimkolwiek z rodziny to zazwyczaj dobra wróżba na przyszłość. Jeśli w twoim śnie pojawia się płacząca mama, to niestety zapowiedz kłopotów, których bardzo często nie da się rozwiązać samodzielnie.

Sennik. Co oznacza sen o zmarłej mamie?

Sen o zmarłej mamie może oznaczać tęsknotę. Jeśli mama widziana we śnie jest zadowolona, a śniący czuje się przy niej dobrze to sygnał, że brakuje mu matczynej czułości, ale i oznaka niedoceniania tego, co ma. Warto zacząć cieszyć się małymi rzeczami. Sen o nieżyjącej mamie może być przestrogą dotyczącą uzależnienia od innych wokół nas. Zamiast odnaleźć szczęście w sobie i realizować marzenia kurczowo trzymamy się kogoś lub czegoś. Sen o zmarłej mamie może mieć również znaczenie terapeutyczne. Dzięki niemu możemy pogodzić się ze stratą bliskiej osoby, zakończyć żałobę i uporządkować emocje, które pozwolą ruszyć dalej. Z kolei sen o śmierci mamy, która żyje może oznaczać, że czas naprawić stosunki między wami. Mogą to być jakieś niewyjaśnione sprawy, które nie dają Ci spokoju. Może to również dotyczyć osób w twoim otoczeniu i być odzwierciedleniem złego traktowania innych ludzi.

ZOBACZ TEŻ: SEN o własnej ŚMIERCI oznacza, że wkrótce UMRZESZ? Co na ten temat mówi SENNIK?

Sennik. Co oznacza kłótnia z mamą we śnie?

Kłótnia z mamą we śnie oznacza, że prawdopodobnie brakuje ci samodzielności i niezależności. Może być sygnałem, że nie lubisz brać odpowiedzialności za swoje czyny, dlatego nigdy nie podejmujesz decyzji sam. Czas wydorośleć i nie zrzucać winy na innych.

Sennik. Co oznacza choroba mamy we śnie?

Sen o chorej mamie może być zapowiedzią trudności w codziennym życiu zarówno zawodowym, jak i osobistym. Choroba mamy widziana we śnie może także zwiastować chorobę w rzeczywistości. Szczególnie kiedy we śnie mama znajduje się w szpitalu. Problemy zdrowotne mogą dotyczyć niekoniecznie samej mamy ale kogoś bliskiego z rodziny.

Jak przygotować rower do sezonu wiosennego

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany