Tylko wybrańcy losu mają na dłoni tę linię

i

Autor: SHUTTERSTOCK Tylko wybrańcy losu mają na dłoni tę linię

Chiromancja

Tylko wybrańcy losu mają na dłoni tę linię. Takie osoby mają wyjątkowe zdolności. Ich moc budzi podziw i zazdrość. Pierścień Salomona to tajemniczy znak w chiromancji

2023-08-01 14:16

Nazywana jest pierścieniem Salomona i oznacza wyjątkowe cechy u człowieka. Tę linię posiada niewiele osób. Mówi się o nich, że są wybrańcami losu, bo posiadają niezwykłe umiejętności, o których marzy niemal każdy człowiek. Ludzie wręcz im zazdroszczą. Według chiromancji, czyli czytania z linii na dłoniach, pierścień Salomona znajduje się w okolicy palca wskazującego.

Tę linię na dłoni mają tylko wybrańcy losu. Mają niezwykłe zdolności

Chiromancja, czyli wróżenie z dłoni to praktyka znana ludziom już od czasów starożytnych. Są osoby, które do dziś wierzą w moc czytania z linii znajdujących się na dłoniach. Większość z nas posiada sześć podstawowych: linię życia, linię głowy, linię serca, linię losu, linię słońca i linię Merkurego. Bywa jednak, że niektórzy mogą poszczycić się dodatkowymi znakami na swoich dłoniach. Jednym z nich jest pierścień Salomona. Posiadają go jedynie prawdziwi wybrańcy losu. To osoby obdarzone ogromną intuicją. Często mają nawet zdolności parapsychologiczne oraz dar postrzegania świata duchowego. Są wolnymi duszami, które idą własną drogą i mają niezwykłą umiejętność kreowania swojej rzeczywistości.

Pierścień Salomona na dłoni - gdzie się znajduje?

Pierścień Salomona to linia na dłoni, która pojawia się tylko u nielicznych. To charakterystyczny łuk, którego należy szukać pod palcem wskazującym na dłoni pomocniczej, czyli lewej. Rozpoczyna się przy krawędzi dłoni, biegnie pod palcem wskazującym i kończy się pomiędzy palcami. Na poniższej grafice znajdziesz ją pod nazwą "Curve of Solomon".

Pierścień Salomona

i

Autor: Shutterstock
Sonda
Wierzysz w chiromancję?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?