Anioł Stróż

i

Autor: Shutterstock

Astrologia i horoskopy

W maju Anioł Stróż ochroni ten znak zodiaku. W jego horoskopie pojawia się obfitość oraz szczęście. Przepowiednia dla znaków zodiaku wskazuje, jak wykorzystać tę szansę

2024-04-15 11:09

Horoskop na maj 2024 skrywa bardzo ważne przesłanie. Jeden znak zodiaku otrzyma wyjątkową opiekę od swojego Anioła Stróża. W jego życiu zagości niespotykana wcześniej energia, od której będzie wiele zależało. Ten znak zodiaku musi wypatrywać znaków od losu. Horoskop wskazuje, jak wykorzystać daną szasnę. Ten znak zodiaku będzie mieć szczęście oraz bogactwo zawita do jego życia.

Horoskop na maj 2024. Radosna przepowiednia dla jednego ze znaków zodiaku

Maj to środek wiosny, gdy przyroda wokół budzi się do życia. To czas spełniania marzeń i wzmożonej aktywności. W astrologii maj 2024 oznacza wyjątkowe chwile dla wielu znaków zodiaku. Horoskop wskazuje, że zodiakalne Bliźnięta poświęcą się swojej pasji i odkryją swój ukryty talent, Byk nauczy się odpuszczać i zrozumie, że nie wszystko jest zależne od niego. Dla Panny maj 2024 będzie czasem poznawania siebie i odnajdywania wewnętrznego spokoju. Zodiakalny Lew może mieć przejściowe problemy zdrowotne, a Baran odczuwać będzie wiosenny spadek energii. Jeden z dwunastu znaków zodiaku w maju 2024 znajdzie się w wyjątkowym położeniu. Nad jego losem będzie czuwać Anioł Stróż, który zadba, by wszystkie problemy go omijały. 

Przepowiednia dla znaków zodiaku na maj 2024. Ten zodiak może się cieszyć

W maju 2024 horoskop będzie udany dla Wodnika. Po wielu trudach zodiakalny Wodnik w końcu znajdzie się na ścieżce prowadzącej do szczęścia. Jego Anioł Stróż będzie sprawował pieczę i zadba, by problemy omijały Wodnika. Maj 2024 będzie dobrym miesiącem na sprawy związane z finansami. Horoskop prognozuje dla Wodnika bogactwo i spore oszczędności. 

Wakacyjne sentencje dla znaków zodiaku

Pogrzeb Stanisławy Ryster. Wzruszający gest uczestników “Wielkiej gry”
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki