Horoskop na 16 sierpnia 2023. Nów Księżyca w Lwie przyniesie zmiany dla każdego znaku zodiaku

i

Autor: Shutterstock Horoskop na 16 sierpnia 2023. Nów Księżyca w Lwie przyniesie zmiany dla każdego znaku zodiaku

Horoskop i Astrologia

Wiadro na toksyny zacznie przeciekać. Ten znak zodiaku w końcu przejrzy na oczy. Horoskop na nów Księżyca 16 sierpnia 2023 ma widmowości dla każdego znaku zodiaku

2023-08-15 5:03

Horoskop na nów Księżyca w sierpniu 2023 ma wiadomości dla każdego znaku zodiaku. To zjawisko wydarzy się już w środę, 16 sierpnia. Chociaż niebo będzie ciemne nasze serca i dusze wypełni jasność. Nów Księżyca w znaku Lwa sprawi, że niektóre znaki zodiaku już kilka dni wcześniej mogą odczuwać niczym niepodyktowaną ekscytację. Jednak jeden zodiak będzie musiał zmierzyć się z trudnym zadaniem. Odciąć toksyczne relacje, po to, by narodzić się na nowo.

Horoskop na 16 sierpnia 2023 ma dużo dobrych wiadomości dla każdego znaku zodiaku. Choć niektóre wskazówki mogą wydawać się nie do przejścia, to nów Księżyca w Lwie będzie wspierał dobre rozwiązania. Ta faza Księżyca sprzyja snuciu marzeń. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku. Energia Lwa, która patronuje temu zjawisku w lipcu, sprawi, że samotni otworzą serca i wyruszą na poszukiwania drugiej połówki. Jednak jeden ze znaków zodiaku będzie musiał uprać się z przeszłością, odciąć toksyczne relacje, by móc ruszyć w drogę do szczęścia.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Baran

Jeśli Twój znak zodiaku to Baran wykorzystaj nów Księżyca w Lwie na rozliczenie się ze sobą. Spisz na kartce wszystko, co nie ci nie służy i pomyśl jak się z tym pożegnać. Czas skończyć z toksycznymi relacjami. Energia nowiu oraz patronującego mu znaku Lwa zachęca do zdrowego egoizmu. Tylko wtedy będziesz mógł wyruszyć w drogę prowadzącą do szczęścia.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Byk

Byk powinien wsłuchać się w swoje serce. Nów Księżyca w Lwie to dobry czas na to, by zacząć. Każdego dnia, od 16 sierpnia, staraj się znaleźć chwilę dla siebie. Połóż dłonie na sercu i posłuchaj, co chce ci przekazać. Samotni odkryją, że wokół nich jest ktoś, komu na nich bardzo zależy.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Bliźnięta

Bliźnięta będą odczuwać dziwny stan ekscytacji. Uczucie typu „coś bym zrobiła, ale nie wiem co". To kreatywny Lew i Księżyc zachęcają do rozwijania pasji. Każdego dnia poświęć kilka minut na to, co cię rozpala. Ziarna zasiane w nowiu wykiełkują za kilka tygodni. Może uda się uzyskać intratny kontrakt.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Rak

Rak znów poczuje się tak, jakby miał naście lat. Jeśli to twój znak zodiaku poddaj się chwilom beztroski. Lew uwielbia zabawę, a nów Księżyca sprzyja planom. To dobry czas na zapisanie się na kurs tańca, zajęcia teatralne lub jakiekolwiek inne, które przynoszą ci radość.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Lew

Nów Księżyca w sierpniu to dla osób urodzonych pod znakiem Lwa, to dobry czas na spojrzenie wstecz. Nie po to, by roztrząsać krzywdy, ale po to, by odpuścić. Tylko z czystym sercem, bez skrywanej urazy można budować przyszłość.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Panna

Skrupulatna i oszczędna w uczuciach Panna w końcu pozwali sobie na odrobinę luzu. Nów księżyca w Lwie zachęci do zabawy i spotkań z dawno niewidzianym przyjacielem. Kawa lub kolacja oraz wspomnienia dawnych czasów mogą pomóc w budowaniu głębszej relacji.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Waga

Jeśli twój znak zodiaku to Waga weź przykład z Lwa, który uwielbia być w centrum uwagi. Włóż najlepszą sukienkę i szpilki. Umaluj usta, ułóż włosy i ruszaj w miasto. Czas, by inni podziwiali twoje piękno. Jednak uważaj na tanie komplementy.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Skorpion

Skorpion powinien wykorzystać czas nowiu na zadbanie o siebie. Zdrowy egoizm Lwa będzie wspierał wszystkie działania, które przysłużą się zdrowiu. Pójdź na masaż lub do groty solnej. Weź książkę zamiast telefonu i rozkoszuj się spokojem.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Strzelec

Strzelec znów będzie w swoim żywiole. Jeśli to jest twój znak zodiaku przed tobą tańce, hulanki swawole — zupełnie, jak wtedy, gdy byłaś dzieckiem. Strzelce odnajdą także iskrę, która zapalała do działania. Nów Księżyca w Lwie obudzi kreatywność, którą ostatnio skryłaś pod grubą kołdrą codziennej rutyny.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Koziorożec

Koziorożec odnajdzie drogę do spokoju. Znajdzie wreszcie czas na relaks, który pozwoli mu pobyć ze sobą i wsłuchać się w potrzeby ciała. Pamiętaj jednak, by uzdrowić także ducha, inaczej ciało nie będzie cię słuchać.

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Wodnik

Wodnik znajdzie drogę do rozwoju. Nów Księżyca w Lwie będzie wspierał twoje działania w dążeniu do polepszenia warunków materialnych. Podczas nowiu spisz wszystko, co blokuje drogę do sukcesu. Pomyśl też, jak usunąć przeszkody. Gdy Księżyca zacznie przybywać — działaj!

Horoskop na 16 sierpnia 2023. Ryby

Ryby odkryją nowe powołanie. Nów Księżyca w Lwie zachęci je do poszukiwań. Ten wrażliwy znak zodiaku pchnie swoją artystyczną duszę na kolejną ścieżkę rozwoju. Może okazać się, że znajdziesz szczęście, pomagając w fundacji dla uzdolnionej młodzieńczy.

ZOBACZ TEŻ: Co czuje człowiek w chwili śmierci? Mrożące krew w żyłach fakty. "Odczuł obecność swojego nieżyjącego od pięciu lat ojca"

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Listen on Spreaker.