Asteroida leci w stronę Ziemi! Apokalipsa 21 grudnia 2020?

i

Autor: Shutterstock

Przepowiednie i proroctwa

Złowroga przepowiednia na nadchodzące miesiące! Wszyscy jasnowidze są zgodni: czeka nas piekło

2022-08-20 15:46

Ostatnie lata i miesiące obfitują w wiele tragicznych i złych wydarzeń na całym świecie. Sprawiło to, że niektórzy zaczęli szukać odpowiedzi we wszelkiego rodzaju przepowiedniach. Ich zdaniem zło, które kroczy po świecie może być zwiastunem biblijnej Apokalipsy. Serwis antyradio.pl podaje, że wiele jasnowidzów miało bardzo podobne wizje końca świata. Czy to znaczy, że mamy się czego obawiać?

Straszna przepowiednia wielu jasnowidzów! Czeka nas Apokalipsa

Na samym początku warto zaznaczyć, że temat wszelkiego rodzaju przepowiedni i proroctw to dosyć grząski teren. Niektórzy wierzą, że faktycznie są osoby, które potrafią odbierać sygnały z innego świata, a Bóg zsyła na nich wizje, inni uważają, że to stek bzdur, a ludzie zawsze szukali w tego rodzaju tematach wytłumaczenia swojego losu i nadania mu sensu. Jedno jest w miarę pewne, większość przepowiedni napisana jest w taki sposób, że ich interpretacja może być dowolna i można dopasować do owych słów wiele wydarzeń. Trudne i niespokojnie czasy, w którym przyszło nam żyć sprawiły, że wiele osób zaczęło szukać odpowiedzi na nurtujące ich pytaniach właśnie w proroctwach i przepowiedniach. Praktycznie każdy jasnowidz w swoich wizjach poruszał temat końca świata. Apokalipsa nurtuje ludzie od setek lat, a jak wskazuje portal antyradio.pl wiele przepowiedni dotyczących biblijnej apokalipsy wspomina o jednej wspólnej rzeczy. To 3 dni ciemności, które mają być tragiczne dla ludzkości. 

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski szokuje. COŚ stanie się na mundialu 2022! Czy chodzi o ekipę Michniewicza?!

Jak będzie wyglądał koniec świata zdaniem jasnowidzów?

Mroczne 3 dni zwiastujące Apokalipsę znajdziemy w proroctwach Ojca Pio oraz Marie Julie Jehenny. To francuska stygmatyczka zwana także stygmatyczką bretońską lub stygmatyczką z Blain. -  Będzie trzy dni ciemności na świecie. Przez trzy dni będzie ciągła noc. Każdy wtedy powinien zapalić świeczkę. Świece powinny się palić przez trzy dni. Błyskawice będą spadać na domy, ale nie będą gasić światła świec. Ani wiatr, ani burza, ani trzęsienie ziemi nie zniszczą świec. Czerwone jak krew chmury będą płynąć po niebie. Niebo będzie pękać i grzmoty wstrząsną ziemią.  Niesamowite pioruny, których nigdy nie widziano, będą uderzać na miasta. Pienista woda oceanu zostanie przeniesiony za brzegi. I cała ziemia stanie się cmentarzem. Następnie rozpocznie się wielki głód. Cała roślinność zostanie zniszczona i umrą trzy czwarte ludzkości - mówiła Marie-Julie Jahenny. Owe 3 dni ciemności porusza w swoich wizjach także polska mistyczka Katarzyna Szymon.

Sprawdź: Jasnowidz Jackowski już wie jaka będzie zima w tym roku! Właśnie TO nas czeka

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Trzciny i bagno. Jezioro Słoneczne znika w oczach!