Gabriela Gargaś

i

Autor: Materiały prasowe Gabriela Gargaś

Wywiad z pisarką

„Kancelaria. Bałagan w papierach” Gabrieli Gargaś. Kontynuacja bestsellera

2023-01-25 11:32

Czytelniczki pokochały historię Emilii, pani prawnik, która zakochała się w przystojnym, a do tego obytym w świecie gangsterze. Pokochały też przyjaciółki Emi. Przytłoczoną monotonią życia Adę, pakującą się w pozamałżeński romans i artystkę Bognę nieustającą w pogoni za miłością. 25 stycznia premierę ma kontynuacja bestsellera Gabrieli Gargaś – „Kancelaria. Bałagan w papierach” od Wydawnictwa Lekkie. Czas sprawdzić, co słychać u szalonych przyjaciółek, a będzie się działo. Gwarantowana burza emocji i wzruszeń.

Myślisz, że to wsparcie, którego tak bezwarunkowo udzielają sobie Twoje bohaterki, to nasz chleb powszedni czy raczej rzadkość? Jakie dla siebie jesteśmy, my kobiety?

Gabriela Gargaś: Kobiety są różne, tak jak różni są ludzie. W życiu trafiamy na fajne i mniej fajne osoby. Każdy z nas potrzebuje wsparcia, a ja bardzo bym chciała, by wśród kobiet była babska solidarność. Byśmy potrafiły jedna drugiej poprawić koronę, kiedy osunie się z głowy. W życiu zdarzają się sytuacje, gdy kobieta kobiecie wilkiem, a zazdrość aż z niej kipi, bo koleżanka ma ładniejszą kieckę, a sąsiadka przystojniejszego męża. Taka zazdrość niszczy zazdrośnicę od środka.

Na szczęście są też kobiety, które okazują sobie pomoc i wsparcie. I ja wierzę w taką babską solidarność, której doświadczyłam na własnej skórze, o której piszę w swojej najnowszej książce „Kancelaria. Bałagan w papierach”. To powieść o kobietach i dla kobiet. O kobietach, które chciałybyśmy spotykać na swojej drodze i z jakimi chciałybyśmy się przyjaźnić.

Kontynuacja bestsellera Gabrieli Gargaś - „Kancelaria. Bałagan w papierach" [Wydawnictwo Lekkie]

„Kancelaria. Bałagan w papierach” to nie tylko fantastyczni główni bohaterzy, ale też wspaniały drugi plan. Justyna, osiemnastolatka, która mierzy się ze zdradą w związku rodziców, jest bezkompromisowa w swoich rozmowach z nimi. Masz receptę na to, jak wychować tak odważną młodą osobę?

Justyna to młoda kobieta, która boryka się z rozwodem rodziców. Wydawać by się mogło, że dorosłe dzieci mniej przeżywają rozstanie swoich rodziców, a to nieprawda. Związki rozpadają się, rozpadają się małżeństwa, miłość powoli zanika, a ból dziecka, kiedy sypie się jego rodzina, wciąż jest dotkliwy, niezależnie od wieku. Dziewczyna na szczęście ma mądrą matkę, która rozmawia z nią o swoich odczuciach. Aby wychować dobrze młodą, niezależną i asertywną kobietę, trzeba poświęcić jej swój czas. Wspierać ją, starać się zrozumieć jej sytuację i dać jej całe pokłady zrozumienia. Młoda kobieta w późniejszym życiu będzie świadoma swojej wartości i nie będzie musiała przeglądać się w oczach innych ludzi.

Możemy zdradzić, że w kontynuacji „Kancelarii” na drodze Emilii stanie mężczyzna łudząco podobny do Francesco, jej dawnej miłości….Wiesz, jak podnieść emocje czytelniczek, ale chyba nie lubisz happy ­ endów. Jak to z nimi jest?

Bardzo lubię happy endy, ale życie nie jest bajką, a niekiedy słodko – gorzką opowieścią, w której jest dużo nadziei. Życie układa nam się różnie, a ja nie daję Czytelnikowi gotowych rozwiązań, pozostawiam go ze swoimi przemyśleniami i pytaniami, na które odpowiedź będzie musiał znaleźć sam.

Książka „Kancelaria. Bałagan w papierach” Gabrieli Gargaś dostępna w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na vivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Kancelaria. Bałagan w papierach

i

Autor: Materiały prasowe Kancelaria. Bałagan w papierach Link: Tu kupisz książkę „Kancelaria. Bałagan w papierach” Gabrieli Gargaś
Sonda
Czy marzy Ci się płomienny romans?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają