Ćwiczenia na biust

i

Autor: Shutterstock Ćwiczenia na biust

Sposób na piekne piersi

Ćwiczenia na powiększenie biustu. 10 minut dziennie sprawi, że piersi będą wyglądać na większe o rozmiar bez pomocy skalpela

2022-10-03 16:24

Ćwiczenia na powiększenie biustu sprawią, że piersi może nie urosną, ale dzięki pobudzeniu i rozbudowaniu tkanki mięśniowej, uniosą się i optycznie będą wyglądać na pełniejsze. Jeśli zatem marzysz o większych piersiach, ale bez pomocy chirurga plastycznego, to koniecznie wypróbuj zestawu ćwiczeń na powiększenie biustu. Wystarczy, że poświęcisz 10 minut, a efekt zobaczysz już po kilku dniach.

Jak powiększyć biust bez skalpela?

Choć ćwiczenia na powiększenie biustu brzmią naprawdę intrygująco, od razu zaznaczamy, że żaden trening nie zmieni rozmiaru miseczki. Może za to realnie wpłynąć na stan mięśni w klatce piersiowej, Dzięki czemu biust stanie się pełniejszy i uniesie się, a w efekcie może optycznie wyglądać na nieco większy. Krótko mówiąc, ćwiczenia na powiększenie biustu mają za zadanie wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, bo kiedy są dobrze wyćwiczone, lepiej podtrzymują piersi. Istnieje kilka prostych ćwiczeń na powiększenie biustu, które wystarczy wykonywać 3 razy w tygodniu, aby uzyskać spektakularny efekt. Do treningu potrzebujesz hantli, ale jeśli nie masz ich w domu, możesz wykorzystać półlitrowe lub litrowe butelki z wodą.

Ćwiczenia na powiększenie biustu

Poniżej znajdziesz 5 ćwiczeń na powiększenie biustu, które doskonale wzmocnią mięśnie i sprawią, że Twoje piersi będą pełniejsze.

  1. Połóż się na plecach na piłce, lekko ugnij nogi. Hantle trzymaj na wysokości klatki piersiowej. Podnieś ciężarki do góry, prostując ręce, a następnie powróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 10 razy.
  2. Pompki - dłonie ułóż pod barkami, całe ciało w prostej linii. Uginaj łokcie, zbliżając klatkę do podłoża i wracasz do pozycji deski. Zrób 10 powtórzeń.
  3. Ustaw się jak do pompki, dłonie oprzyj na hantlach ułożonych nieco szerzej niż barki. Od pięt do głowy ciało powinno znajdować się w linii prostej. Unieś lewego hantla do klatki, zatrzymaj się na chwilę i wróć do pozycji startowej. Powtórz ćwiczenie na każdą stronę po 10 razy.
  4. Stań prosto w lekkim rozkroku. Wyciągnij przed siebie wyprostowane ręce. Staraj się wyciągać dłonie jak najdalej. Następnie powoli przybliżaj dłonie do siebie.
  5. Połóż się na brzuchu. Unieś lewą rękę i prawą nogę nad podłogę, utrzymaj pozycję przez kilka sekund i zmień stronę. Powtórz 10 razy.
Sonda
Starasz się ćwiczyć regularnie?
Ćwiczenia na jędrny biust

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki