Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" brunetką! Wygląda jak rosyjska matrioszka?

2021-05-14 12:30 kaja
Królowa życia, Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV Królowa życia, Dagmara Kaźmierska

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że pogram stacji TTV "Królowe życia" bije rekordy popularności, a jego uczestnicy zasilili grono polskich celebrytów. Niemalże z dnia na dzień stali się gwiazdami internetu, co tylko pokazuje jak wielką siłę przebicia mają tego typu programu. Bez wątpienia najbardziej rozpoznawalną bohaterką "Królowych życia" jest Dagmara Kaźmierska. Kontrowersyjna bizneswoman z Kłodzka budzi skrajne emocje, jedni ją uwielbiają, inni wręcz przeciwnie, uważają, że taka osoba nie powinna być promowana przez telewizję. Jednak barwna celebrytka nic nie robi sobie ze słów krytyki, a na jej Instagramie pojawiają się kolejne posty świadczące o jej poczuciu humoru i podejściu do życia. Tym razem Kaźmierska opublikowała film, na którym skacze w krótkich, ciemnym włosach. Celebrytka wygląda jak rosyjska gwiazda sprzed lat. To trzeba zobaczyć.

Dagmara Kaźmierska została brunetką w krótkich włosach

Bez wątpienia Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" TTV należy do osób wokół których ciężko przejść obojętnie. Słynie z odważnego, nieco kiczowatego stylu oraz ostrego języka. Jedni kochają ją za jej odwagę, bezkompromisowość oraz pozytywne podejście do życia, inni wręcz odwrotnie, są zdania, że osoba, która odbyła karę w więzieniu raczej nie powinna zostać gwiazdą telewizji. Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. W sumie trafiła ona do więzienia na 14 miesięcy. Niezależnie od tego czy się ją lubi, czy też nie, trzeba przyznać, że Kaźmierska doskonale wykorzystuje swoje przysłowiowe pięć minut i wyciska sławę niczym cytrynę. W jednym z najnowszych swoich wpisów na Instagramie gwiazda zaszalała i opublikowała humorystyczny filmik, na którym tańczy do nieco kiczowatej piosenki disco polo i śpiewa "HARASZO, WSIE BUDIET HARASZO". Kaźmierska zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie niż zazwyczaj, w krótkich, ciemnych włosach. W takim wydaniu wygląda jak zupełnie inna osoba i nam przypomina rosyjską divę. Wnikliwi fani na nagraniu dopatrzyli się również Edzi i Jacka, którzy wraz z Dagmarą Kaźmierską pojawiają się w "Królowych życia". 

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Śmiszek: Morawiecki popełnił największą zbrodnię urzędniczą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze