Dzień Chłopaka 2021. Rewelacyjne pomysły na prezent - dla partnera, brata i kolegi

2021-09-23 14:12
Dziś Dzień Chłopaka! O czym marzą? Co przygotowały panie na święto swoich panów? [AUDIO]
Autor: Pixabay Dziś Dzień Chłopaka! O czym marzą? Co przygotowały panie na święto swoich panów?

Dzień Chłopaka 2021 już niebawem. Kiedy w Polsce wypada to święto? Panowie swój dzień obchodzą 30 września. To czas, kiedy warto mężczyznom naszego życia wręczyć mały podarunek i pokazać, jak są dla nas ważni. Szukasz idealnego prezentu na Dzień Chłopaka 2021 i nadal nie masz pomysłu? Warto postawić na humorystyczny podarunek, który dodatkowo będzie praktyczny, a czy istnieje coś bardziej użytkowego niż fajne skarpetki?

Dzień Chłopaka 2021. Co kupić?

Dzień Chłopaka to święto wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku obchodzą je zarówno dorośli, jak i dzieci. W Polsce wypada ono 30 września. To dzień, w którym kobiety dziękują panom za ich wsparcie, miłość i wspólne chwile. Warto z tej okazji wręczyć bliskim mężczyznom mały podarunek, który będzie im przypominał o tej chwili. Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na coś nieszablonowego, a zarazem praktycznego. Rewelacyjna marka skarpetek Many Mornings odwraca stereotyp na naszą korzyść i chce, abyśmy wręczali bliskiej osobie lub sobie wzory, które wywołają uśmiech. Naszym zdaniem idealny chłopak jest zawsze trochę nie do pary - to kolorowy intelektualista! Dlatego warto spędzić ostatni wrześniowy poranek w kolorowych skarpetkach, bo szkoda czasu na nudną garderobę. Niech zatem skarpetki dojdą do głosu. Powiedzmy sobie szczerze, nie ma bardziej praktycznej rzeczy, niż para porządnych skarpet. Jednak niech ta banalna użytkowość was nie zwiedzie, skarpetki Many Mornings z pewnością nie są nudne i banalne. Zobacz te rewelacyjne wzory w naszej galerii i wybierz najlepszy model na Dzień Chłopaka 2021. 

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Raport z anteny 23.09, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE