Horoskop miłosny na Walentynki 2022. Kogo czeka namiętna noc, a kto obejdzie się smakiem

2022-01-29 8:08
sex
Autor: mp

Z każdym chłodnym zimowym dniem, coraz bardziej zbliżamy się do tego gorącego lutowego święta… Walentynki tuż tuż! Zapewne wiele z nas zastanawia się już nad tym, jak będą one przebiegać. Czy tegoroczne święto zakochanych okaże się dla nas świetną zabawą, potwierdzeniem silnego uczucia, czy też będzie jedną wielką katastrofą? Na te pytania każda z Was znajdzie odpowiedź w naszym miłosnym horoskopie. Sprawdź, czego powinnaś spodziewać się po Walentynach 2022!

Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na Walentynki 2022

Baran – tegoroczne Walentynki sprawią, że polubisz to święto! Wydarzy się coś tak pozytywnego, iż zmienisz swoje dotychczasowe podejście do celebrowania tej okazji.

Byk – los zadba o to, abyś Walentynek 2022 nie spędziła samotnie. Twój towarzysz okaże się nie tylko zabójczo przystojny, ale i wyjątkowo zabawny.

Bliźnięta – alkohol, pyszne jedzenie i wiele namiętności. Oto definicja Twojego walentynkowego wieczoru!

Rak – dostaniesz niespodziewane wieści, które przyczynią się do zrujnowania walentynkowych planów. Nie będzie to dla Ciebie dobry czas.

Lew – podobnie jak przez cały luty, dzień Walentynek spędzisz dość przeciętnie. Będzie on wiązał się z nudą, spokojem, ale także relaksem.

Panna – natrafisz na idealnego mężczyznę, dopasowanego do Ciebie pod względem upodobań erotycznych. Wspólnie odkryjecie nowe horyzonty!

Waga – czeka Cię walentynkowy niefart. Tegoroczne święto zakochanych spędzisz samotnie, bez możliwości poznania miłości.

Skorpion – dostaniesz od losu szansę, na stworzenie prawdziwej i trwałej relacji. Od Ciebie zależało będzie, jak wykorzystasz ten walentynkowy dar.

Strzelec – na Walentynki 2022 najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie babski wieczór! Spędzisz szalony i niezapomniany czas, a jednocześnie unikniesz niechcianych zawodów sercowych.

Koziorożec – spodziewaj się idealnego prezentu. Nieistotne jest, od kogo go dostaniesz, lecz to, w jaki sposób wpłynie on na Twoje codzienne życie.

Wodnik – dzięki walentynkowym planom cały wieczór będzie dla Ciebie udany. Miło spędzisz czas u boku błyskotliwego przystojniaka, a wieczór skończy się tak, jak oboje tego oczekujecie…

Ryby – spodziewać się możesz udanego celebrowania Walentynek, jednak do czasu. Wydarzy się nagła sytuacja, która będzie mogła odwrócić przebieg całego wieczoru.

Sonda
Obchodzisz Walentynki?
Natalia Maliszewska pokazuje SE pokój w którym mieszka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE