Fryzura Magdy Narożnej z Pięknych i Młodych odleciała w kosmos. "Będziesz miała czym podłogi myć"

2022-01-28 12:12
Magdalena Narożna wychodzi za mąż
Autor: Tomasz Radzik

Magdalena Narożna postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem jej nowego wizerunku. W wyraźny sposób zmieniła ona swoją fryzurę. Jej charakterystyczny irokez zniknął. Instagramowi fani zaledwie w przeciągu kilkunastu godzin, postanowili hucznie wyrazić swoje niezadowolenie. Jak gwiazda wygląda w nowej fryzurze? Sprawdź poniżej i zobacz, jak obserwatorzy zareagowali na taką zmianę!

Kariera Magdaleny Narożnej uważana jest za fenomen. Jej postać w show biznesie rozwija się bardzo prężnie. Jest to artystka disco polo, znana z zespołu „Piękni i Młodzi”. Zaistniała w social mediach m.in. poprzez małżeńską bójkę w Sylwestra.

Wiemy, iż w ostatnim czasie Magdalena wybrała się na romantyczny wypad do Paryża. Wraz z ukochanym przechadzała się urokliwymi uliczkami miasta i nie omieszkała dokumentować tej przygody w mediach społecznościowych.

Podczas powrotu z wakacji, celebrytka zatrzymała się w Brukseli, gdzie sprawiła sobie nową fryzurę. Magdalena Narożna kojarzona jest z modowymi eksperymentami. Tym razem postanowiła ona zafundować sobie warkoczyki!

Nową fryzurą pochwaliła się w poście na Instagramie. Opinie fanów są bardzo zróżnicowane, jednak pod zdjęciem znaleźć możemy dużą ilość obraźliwych komentarzy:

"Będziesz miała czym podłogi myć😂"

"Okropnie ...Nie ta uroda do tych warkoczy ..irokez blond z Pazurem.. to dla Pani. Sandra Kubicka też warkocze co za moda .."

"Co to za masakra"

Sonda
Co sądzisz o nowej fryzurze artystki?
Barwy szczęścia, odcinek 2561: Seks Agaty i Patryka na zgodę wszystko odmieni. Tak Pyrka załatwi Oliwkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE