makijaż

i

Autor: Shutterstock makijaż

Strefa beauty

Kobiety pokochały ten zabieg na brwi. Daje spektakularny i natychmiastowy efekt. Wiemy, gdzie go wykonasz

2023-05-31 14:15

Laminacja brwi to jeden z najpopularniejszych zabiegów upiększających. Szturmem podbił serca wszystkich miłośników świata beauty. To nieinwazyjny zabieg, który sprawi, że brwi staną się podkreślone oraz łatwe do ułożenia przez długi czas. Teraz laminację brwi wykonasz we wszystkich Brow Barach marki Benefit, które znajdziesz w wybranych perfumeriach Sephora.

Czym jest laminacja brwi i dlaczego jest taka popularna?

Zabieg laminacji brwi to w ostatnim czasie gorący trend w makijażu. To idealnie rozwiązanie dla posiadaczek rozczapierzonych włosków, które nijak nie chcą się ujarzmić. Laminacja brwi to nic innego jak długotrwałe ułożenie włosków w konkretnej pozycji. Zabieg ten daje spektakularny efekt i sprawdzi się u osób, które chcą zaoszczędzić na czasie podczas malowania brwi oraz zmagają się z włoskami rosnącymi w różne strony. Dzięki wykorzystywani w laminacji brwi kwasu tioglikolowego łuska włosa staje się bardziej otwarta i podatna na zmianę ułożenia. Jest to zabieg, który wymaga doświadczenia i precyzji dlatego też decydując się na niego warto sięgnąć po pomoc specjalistów. 

Zobacz także: Profesjonalny trik na wrastające włoski po goleniu. Kosztuje 10 zł, a całe lato będziesz mieć piękną skórę na nogach. Koniec z wrastaniem włosków

Genialną ekipę mistrzów stylizacji brwi znajdziecie w Brow Barach marki Benefit, które zlokalizowane są w wybranych perfumeriach Sephora. Już teraz we wszystkich tych lokalizacjach pojawiła się oferta laminacji brwi. Specjaliści zadbają o Twoje brwi i sprawią, że będą one prezentowały się przepięknie. Dzięki laminacji Twoje brwi będą uniesione i pełne, a także podatne na stylizacje, dzięki czemu ich codzienny makijaż będzie prostszy oraz szybki. Na zabieg zapiszesz się online i trwa on około 45 minut. Cena laminacji brwi w Brow Bar Benefit to 199 zł i wykonywany jest on razem z woskowaniem brwi. Efekt laminacja utrzymuje się nawet do 1,5 miesiąca. Zdecydowanie warto. 

Benefit Cosmetics

i

Autor: Materiały prasowe Benefit Cosmetics
Czego się nie da odzobaczyć w podróży? Marian na świecie | Tak trzeba żyć #33 Eska Rock