Wow! Ale metamorfoza

Magda Narożna tak teraz wygląda. Wokalistka disco polo pokazała zdjęcia. Fani są zachwyceni: Wyglądasz obłędnie, nie można oderwać od ciebie wzroku

2023-03-08 16:02

Magda Narożna to gwiazda sceny disco polo. Jeszcze do niewdana znakiem rozpoznawczym wokalistki zespołu Piękni i Młodzi był blond irokez oraz krótkie i bardzo dopasowane sukienki. Jednak w ostatnim czasie piosenkarka zupełnie zmieniła styl. Fani są zachwyceni tą metamorfozą. Podziwiają fryzurę, makijaż i stylizacje.

Magda Narożna (34l.) i jej charakterystyczny blond irokez to najwyraźniej już przeszłość. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi od pewnego czasu zaskakuje stylizacjami, które znacznie różnią się od tych z pierwszych lat działalności zespołu. Gwiazda disco polo na najnowszych zdjęciach zachwyca metamorfozą.

Gwiazda disco polo olśniewa. Magda Narożna zmieniła styl. Fani: Normalnie inna kobieta

Magda Narożna postanowiła zapuścić i przedłużyć włosy. Jasny, platynowy blond stonowała do nieco ciemniejszego, naturalnego odcienia. Włosy sięgające piersi, przedziałek na środku i mocny ale elegancki makijaż sprawiają, że piosenkarka wygląda – zdaniem fanów – przepięknie. Gwiazda pokazała kilka zdjęć z pokazu mody. Wokalistka była gościem Konrada Bikowskiego podczas pokazu najnowszej kolekcji projektanta. Magda Narożna udostępniła także fotkę, na której pozuje w różowym garniturze. Ma na sobie również koronkową bluzkę podkreślająca piersi, a całość stylizacji uzupełnia czarna kopertówka Gucci. Na Instagramie wokalistki Pięknych i Młodych nie brakuje także innych zdjęć, na których Magda zachwyca nowym lookiem. Fani, nie mogą oderwać od niej oczu. Zobacz w galerii poniżej, jak teraz wygląda Magda Narożna.

ZOBACZ TEŻ: Moda na wiosnę dla kobiet po 50-tce. Ta Polka pokazuje, jak ubierają się kobiety z klasą

- Wyglądasz obłędnie, nie można oderwać od ciebie wzroku.

- Wow i to jest to i tak niech już zostanie na zawsze, nie zmieniaj się jesteś jak największe marzenie na świecie, jak róża która rozkwita -NAPRAWDĘ.

- Zdecydowanie w długich włosach wyglądasz perfekcyjnie.

- Pięknie! Normalnie inna kobieta - komentują internauci.

Sonda
Podobają Ci się stylizacje Magdy Narożnej?
Tańczące z promocjami_2023_03_02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany