Magda Narożna z "Pięknych i młodych" już tak nie wygląda. Takiej zmiany się nie spodziewacie

2021-06-16 15:48
Magdalena Narożna z bronią w ręku!
Autor: Instagram Magdalena Narożna z bronią w ręku!

Magda Narożna w ostatnim czasie często gości na łamach prasy i internetu. Wokalistka zespołu disco polo "Piekni i młodzi" na językach znalazła się nie z powodu wielkiego muzycznego hitu, a przez głośny rozwód. Jej rozstanie z mężem nie należało, ani do cichych, ani do łatwych i przyjemnych. W ostatnich tygodnia sprawa na szczęście przycichła, a Magda Narożna mogła skupić się na życiu prywatnym i odbudowywaniu harmonii. Wokalistka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i dzieli się z fanami swoim życiem, w najnowszym poście opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje całkowicie nową fryzurę. Nie poznaliśmy Magdy Narożnej w takim wydaniu.

Nowa fryzura Magdy Narożnej z zespołu "Piękni i młodzi"

Rozwód Magdy Narożnej z byłym mężem Dawidem nie należał do łatwych. Para prała swoje brudy publiczne, były wzajemnie pretensje, a nawet oskarżenie o pobicie. Magda usunęła byłego partnera z zespołu "Piękni i młodzi", a sprawa w ostatnim czasie nieco ucichła. Wokalista znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny i stara się odbudować wewnętrzą harmonię życiową. Gwiazda stała się również bardzo aktywne w mediach społecznościowych i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Każdy go zna Magdę Narożną wie, że jej symbolem rozpoznawczym były krótkie, blond włosy, które kobieta najczęściej stawiała na zadziornego irokeza. Swego czasu żartowała nawet, że ma fryzurę "na Marka Mostowiaka". W najnowszym poście na Instagramie Magda Narożna pochwaliła się fryzurą w nowym wydaniu, zamiast słynnego irokeza jej blond kosmyki delikatnie padają na policzki, a grzywka na boki dodaje dziewczęcego uroku. W takim wydaniu celebrytka wygląda co najmniej 10 lat młodziej, jesteśmy zdecydowanie na tak. 

Sedno Sprawy - Michał Wypij
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze