Makijaż dopasowany do znaku zodiaku. Jaki kolor pasuje do Bliźniąt, a jaki do Raka?

2021-07-17 10:06
Kosmetyczne hity
Autor: Shutterstock Kosmetyczne hity

Miłośnicy astrologii są zdania, że znaki zodiaku potrafią zdradzić wiele o człowieku. Uważają oni, że nasz znak zodiaku determinuje charakter i podejście do życia danej osoby. Czy jednak można w ten sposób wybrać idealny makijaż. Marka Affect postanowiła to sprawdzić i ma w swojej ofercie wyjątkową linię pigmentów sypkich sygnowanych właśnie znakami zodiaku. Sprawdź, jaki kolor pasuje do Ciebie. Jeśli jesteś miłośnikiem niebanalnych rozwiązań, te pigmenty to produkty dla Ciebie!

Makijaż dopasowany do znaku zodiaku? Sprawdź to 

Okazuje się, że nasze znaki zodiaku sprawdzają się nie tylko w przypadku horoskopów, ale mogą stanowić również dobrą zabawę. Makijaż dopasowany do znaku zodiaku? Marka Affect postanowiła to przetestować i w swojej ofercie ma wyjątkową kolekcję pigmentów sypkich sygnowanych znakami zodiaku. To wyjątkowa linia 12 kolorów, które zachwycają odcieniami i trwałością. Makijaż z ich wykorzystaniem zdecydowanie będzie przyciągał uwagę, a jeżeli postawisz na kolor swojego znaku zodiaku to zyska on swój astrologiczny wymiar. Pigmenty od marki Affect świetnie sprawdzają się nie tylko podczas blendowania z innymi pigmentami, ale także przy łączeniu z innymi kosmetykami. Magia mieniących się odcieni pozwoli Ci na wykorzystanie pigmentu nie tylko do makijażu oczu, ale także ust, twarzy i wykończenia całej stylizacji. To zdecydowanie hit tego lata, który warto mieć w swojej kosmetyczce Zobacz wyjątkową kolekcję pigmentów sypkich Affect i wybierz kolor dla siebie. 

Super Raport 16.07 (Gość: Grzegorz Schetyna)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE