Marta Kaczyńska i jej pięknie mieszkanie w Sopocie. "Tu jest jakby luksusowo"

Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska w ostatnim czasie raczej unika rozgłosu i światła kamer fotografów. Kiedy jednak tylko pojawia się w świetle reflektorów od razu wzbudza sensację i zainteresowanie mediów. Nie oznacza to jednak, że kobieta wycofała się z mediów społecznościowych, wręcz przeciwnie, na jej Instagramie możemy znaleźć wiele jej prywatnych zdjęć, na których spędza czas z rodziną. Marta Kaczyńska często publikuje również kadry ze swojego mieszkania, dzięki czemu możemy zerknąć jak mieszka córka Lecha i Marii Kaczyńskich. Trzeba przyznać, że jej mieszkanie to prawdziwa oaza spokoju, luksusu, a nawet dzieł sztuki.

Jak mieszka Marta Kaczyńska? 

Marta Kaczyńska kilka lat temu całkowicie wycofała się z publicznego życia, unika kamer i stara się unikać nadmiernego zainteresowania swoją osobą. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego raczej stroni od mediów i nie sprzedaje swojej prywatności w internecie. Kiedy jednak pojawia się publiczne od razu wzbudza duże zainteresowanie. Media śledzą jej ruch i oceniają modowe wpadki sukcesy. Nie oznacza to jednak, że Marta Kaczyńska nie zdradziła kilku swoich sekretów na Instagramie. Kobieta często bowiem publikuje zdjęcia, że swojego sopockiego mieszkania. Widać, że córka Marii i Lecha Kaczyńskich gustuje w dziełach sztuki i lubi otaczać się pięknymi i luksusowymi rzeczami. Jej wnętrza pełne są elegancji i artystycznego sznytu. Szczególną uwagę przyciąga taras w ciemną, drewnianą posadzką, otoczony zielenią. To istnie magiczny zakątek, który aż sam zaprasza, by rozsiąść się w nim z ukochaną książką i ciepłą herbatą. A wam jak podoba się Mieszkanie Marty Kaczyńskiej? Oceńcie sami. 

Podświetlany pas na SMSa na lotnisku w Lesznie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze