Dramat Moniki Chwajoł z "Królowych życia". Lekarze nie wiedzą co jej dolega

2021-05-04 11:38 kaja
Monika Chwajoł
Autor: instagram

"Królowe życia", czyli program emitowany przez stację TTV i opowiadający o ekskluzywnym życiu początkujących celebrytów, bije rekordy popularności. Niekwestionowaną gwiazdą show jest bez wątpienia Dagmara Kaźmierska, jednak i inny uczestniczy walczą o zainteresowanie w mediach. Monika Chwajoł pojawiła się w 6 sezonie "Królowych życia" i dała się poznać jako współwłaścicielka firmy transportowej oraz szczęśliwa mama dwóch córek. Jeszcze nie tak dawno gwiazdka bawiła się na wakacjach w Dubaju, a teraz mu się zmierzyć z problemami zdrowotnymi. Oczywiście, nie obyło się bez postu na Instagramie, w którym celebrytka wyjaśnia co się stało.

Dla wielu początkujących celebrytek programy telewizyjne są prawdziwą trampolinę do kariery. Nie inaczej jest w przypadku "Królowych życia", uczestnicy show na stałe zarezerwowali sobie miejsce na polskiej scenie gwiazdek mediów społecznościowych. Bez wątpienia największą popularnością cieszy się Dagmara Kaźmierska, jednak nie znaczy to, że inni uczestnicy nie posiadają wiernych fanów. Monika Chwajoł na ekranie pojawiła się w 6 sezonie "Królowych życia" i dała się poznać jako bizneswoman oraz szczęśliwa mama dwóch córek - Nicole i Michelle. Celebrytka niedawno wybrała się na urlop do Dubaju, a swój pobyt tam chętnie relacjonowała na Instagramie. Niestety, sielanka nie trwała długo i jak się okazało Monika trafiła do szpitala. Sprawa wydaje się być poważna, bowiem jak przyznaje Chwajoł nawet lekarze za bardzo nie wiedzą co jej dolega. - Życie płata różne figle. To co zawsze powtarzam, żeby cieszyć się życiem, każdą chwilą, minutą, a nawet sekundą. Otaczajcie się kochającymi ludźmi i dzielcie się z nimi szczęściem i uśmiechem, warto poświecić nawet minutę dla Rodziny, Przyjaciół, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam jutro.Jak to mój małżonek mówi, że ze mnie to taki okaz zdrowia, wysportowana, zdrowy styl życia, a tu jednak na chorobę i różne przypadki nie ma mocnych 🥲🥲🥲🥲Kochani pozdrawiam Was serdecznie ze szpitalnego łóżeczka, taka majóweczka u mnie. 🙈🙈🙈 Hejterzy pewnie zacierają ręce, że w końcu coś się jej przydarzyło, ale powiem Wam tak moje kochane żmijki, ze mnie dzielna i twarda sztuka więc dam radę! 💪💪💪💪 Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni. Wiec jestem po kolejnym zabiegu tym razem wycinania czegoś co nawet lekarze nie do końca wiedzą co to. Opuchlizna spora, ale to zniknie, ważne żeby wszystko wróciło do normy! Troszkę smutna, ale wysyłam wam całuski💋 - napisała w poście na Instagramie Monika Chwajoł. 

Wiosenne nasadzenia w przemyskim Rynku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze