moda 2022

i

Autor: SHUTTERSTOCK moda 2022

Strefa mody

Moda na jesień. Wyjątkowa kolekcja Anny Dereszowskiej we współpracy z polską marką

2023-09-17 21:19

Anna Dereszowska już po raz drugi łączy siły z polską marką NAOKO, tworząc kolekcję w ramach projektu NAOKO.AI, która jest rewolucją na polskim rynku mody. Kolekcja ANNA DERESZOWSKA x NAOKO to nie tylko moda. “To manifestacja synergii między sztuczną inteligencją, moim indywidualnym stylem oraz głosem społeczności modowej. Przyszłość mody dzieje się teraz i bardzo się cieszę, że mogę być częścią tej wyjątkowej historii” - mówi Anna Dereszowska.

Najnowsza odsłona kolekcji stworzonej przez polską aktorkę Annę Dereszowską to owoc wyjątkowej współpracy z marką NAOKO. To nie tylko linia ubrań, ale prawdziwe odzwierciedlenie potrzeb klientek marki. Tym razem dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii AI, Anna Dereszowska dokonała osobistych wyborów, łącząc swoją wrażliwość artystyczną z wizją marki NAOKO, stając się częścią innowacyjnego projektu NAOKO.AI. Anna Dereszowska i NAOKO w najnowszej kolekcji skupiają się na eksploracji potencjału zaawansowanych technologii, otwierając tym samym drzwi do przyszłości mody.

Zobacz także: Moda na jesień i zimę. W tym sezonie postaw na wysoką jakość materiałów

“Projekt NAOKO.AI stwarza naszym klientkom nieograniczone możliwości. Ich wizje i preferencje są centralne, a sztuczna inteligencja pomaga je przekształcić w rzeczywistość. To także okazja, aby jeszcze lepiej poznać i zrozumieć gusta naszych klientek”. - mówi założycielka marki NAOKO, Monika Szyndler.

Kolekcja ANNA DERESZOWSKA x NAOKO to nie tylko realizacja wizji samej aktorki, ale przede wszystkim odpowiedź na potrzeby społeczności marki, NAOKOGIRLS, które miały możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia. Dzięki specjalnie opracowanej ankiecie, która pozwoliła społeczności NAOKO na wyrażenie swoich opinii i potrzeb, powstała linia idealna na zbliżający się jesienny sezon. Wyjątkowość kolekcji polega na połączeniu indywidualnego stylu polskiej aktorki z dna marki NAOKO. 

ANNA DERESZOWSKA x NAOKO dostępna jest w butikach stacjonarnych i na stronie internetowej www.naoko-store.pl

NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
NAOKO

i

Autor: Materiały prasowe NAOKO
Nowa stacja kolejowa w Krakowie. Powstała w samym centrum miasta