Paznokcie na jesień 2023

i

Autor: Shutterstock Paznokcie na jesień 2023

Manicure na jesień 2023

Najpiękniejsze paznokcie na jesień 2023. Manicure na krótkie paznokcie, który skradnie serce niejednej 50-latki. Delikatny i minimalistyczny

2023-08-19 8:25

Ta boskie paznokcie na jesień 2023 skradły serce niejednej kobiety po 50-tce. Już teraz wiele pań stawia na manicure latte nails. A wszystko dlatego, że jest delikatny i minimalistyczny, dzięki czemu doskonale prezentuje się na krótkich paznokciach. Marzysz o manicure w pięknym jesiennym kolorze? Postaw na modny manicure, który sprawdzi się do każdej stylizacji.

Modny manicure na jesień 2023. Idealny na krótkie paznokcie

Te paznokcie na jesień 2023 będą prawdziwym hitem. Już teraz manicure latte nails króluje w inspiracjach na Instagramie. Stawiają na niego zarówno kobiety po 20-tce, jak i po 50-tce. Jest uniwersalny, będzie doskonale prezentować się w każdej stylizacji, ale także jest delikatny i minimalistyczny, a co za tym idzie - niezwykle kobiecy. Jeśli marzy Ci się manicure w jesiennej kolorystyce, to koniecznie sprawdź latte nails. Ten manicure doskonale reprezentuje się zarówno na krótkich paznokciach, ale równie elegancko wygląda na długiej płytce. Jak wyglądają "kawowe" paznokcie na jesień 2023?

Manicure latte nails. Jak wygląda?

Manicure latte nails to tak zwane kawowe paznokcie. Tu kluczowa jest ich kolorystyka. Odcienie lakieru przypominają kawę z mlekiem, czyli taki mleczny brąz. Może być to również kolor chłodnego brązu lub słonego karmelu. Takie paznokcie to hit na jesień 2023. Brązowy lakier można urozmaicić jaśniejszym kolorem i uzyskać efekt kawy wlewanej do mleka. genialnym rozwiązaniem jest też ozdobienie płytki subtelnym serduszkiem lub kropką. Sprawdź w galerii najpiękniejsze inspiracje na manicure latte nails z Instagrama. 

Sonda
Podobają Ci się "kawowe" paznokcie?
Tańczące z Promocjami 08.08.2023