Sekretny guzik w suszarce do włosów

i

Autor: Shutterstock Sekretny guzik w suszarce do włosów

Wyglądaj pięknie

Najpiękniejszy kolor włosów dla kobiet o niebieskich oczach. Nie zawsze to musi być blond. W tym odcieniu Twoja uroda wystrzeli

2023-01-30 9:11

Jaki kolor włosów najlepiej pasuje kobietom z niebieskimi oczami? Kolor włosów może cudownie podkreślić odcień tęczówki oka i sprawić, że nasza naturalna uroda zostanie podkreślona. Przyjęło się, że niebieskim oczom najlepiej pasują odcienie blondu. To prawda, jasne włosy bosko komponują się z niebieską tęczówką, ale wbrew pozorom, kobiety z jasnymi oczami wcale nie zawsze muszą być blondynkami. Zobacz, jakie kolory włosów pasują kobietom z niebieskimi oczami.

Najpiękniejsze kolory włosów dla kobiet z niebieskimi oczami. Na jakie odcienie postawić?

Kolor włosów często ma dla kobiet gigantyczne znaczenie. Dobrze dobrany odcień może sprawić, że będziemy czuły się bardziej atrakcyjne i pewne siebie. Czasem już niewielka zmiana potrafi sprawić, że widać różnicę. Jak dobrze dobrać kolor włosów do swojej urody? Wybierając się do fryzjera zwróć uwagę na dwie rzeczy - kolor oczu oraz karnację. Dziś przedstawimy Ci, jakie kolory włosów pasują kobietom z niebieskimi oczami.

Zobacz także: Jak powinny ubierać się kobiety z niebieskimi oczami? To dla nich najpiękniejszy kolor ubrań, który zwali innych z nóg. Podkreśli tęczówkę i urodę

Kolor włosów dla kobiet z niebieskimi oczami. Miodowy blond

Bez zaskoczenia, kobietom z niebieskimi oczami pasują odcienie blond. Jeżeli szukać ciepłego koloru, który złagodzi rysy twarzy i zauważalnie odmłodzi to miodowy blond jest idealny dla Ciebie. Minimalizuje on widoczność zmarszczek oraz sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą.

Kolor włosów dla kobiet z niebieskimi oczami. Platynowy blond

Platynowy blond bosko wybija kolor tęczówki i podkreśla chłodną urodę. Ten kolor nie sprawdzi się u kobiet z problematyczną cerę i widocznymi zmarszczkami. Idealnie pasować będzie kobietom z jasną, niemalże porcelanową karnacją.

Kolor włosów dla kobiet z niebieskimi oczami. Jasny brąz

W przypadku kobiet mających niebieskie oczy i ciemniejszą karnację idealnie sprawdzi się jasny brąz ze złocistymi refleksami. Kolor ten podkreśli tęczówki i sprawi, że cera będzie wyglądała promienniej.

Kolor włosów dla kobiet z niebieskimi oczami. Rudy 

Dla kobiet z niebieskimi oczami i oliwkową karnacją strzałem w dziesiątką będzie kolor rudy. Delikatnie, złociste czerwienie podkreślą karnację i będą cudownie wybijały kolor tęczówki. 

Sonda
Twój ulubiony kolor włosów to:
Maryla Rodowicz zdradza swoje sekrety w "The Voice Senior"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki