REWELACYJNE promocje w drogeriach Rossmann! Kosmetyczne hity do makijażu już od 5 zł [GALERIA]

i

Autor: Shutterstock REWELACYJNE promocje w drogeriach Rossmann! Kosmetyczne hity do makijażu już od 5 zł [GALERIA]

Rossmann rozdaje vouchery na hitowe produkty. Jak je zdobyć?

2022-09-06 11:13

Już od poniedziałku 5 września drogerie Rossmann rozpoczęły „Tydzień Urody z Isaną”. Użytkownicy aplikacji Rossmann PL, którzy są zarejestrowani w Klubie Rossmann, codziennie mogą zdobyć jeden z 20 tys. voucherów na produkty marki Isana.

Od poniedziałku do piątku, w ramach „Szybkiej akcji”, użytkownicy Rossmann PL mają 5 superokazji do otrzymania vouchera na wybrany produkt Isany z różnych kategorii, np. pielęgnacja włosów, ciała lub twarzy. Umożliwi on zakup danego artykułu w bardzo korzystnej cenie w drogerii stacjonarnej do końca danego dnia.

Zobacz także: Ta koszula damska z Sinsay to spełnienie marzeń kobiet po 50-tce. Jej kolor dodaje energii do życia. Jest idealna na jesień 2022, a kosztuje 23 zł!

Co należy zrobić, aby zdobyć voucher? Wystarczy mieć aplikację mobilną Rossmann PL i dołączyć do Klubu Rossmann. Następnie codziennie rano sprawdzać naszą aplikację. Na głównej stronie należy kliknąć przycisk „Chcę to!” na karcie „Szybka akcja!” i wyrazić jednorazowo zgodę na regulamin akcji oraz ponownie potwierdzić chęć zdobycia vouchera.

Akcję zakończymy w piątek 9 września, czyli w Międzynarodowy Dzień Urody. Przez pięć dni Rossmann udostępni  użytkownikom 100 tys. voucherów.

Stacja kolejowa Czachówek przeszła modernizację. Mieszkańcy są nią zszokowani. "Uruchomcie te windy"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany