Test osobowości

i

Autor: Shutterstock

Wielki QUIZ. Test osobowości Hipokratesa-Galena. Sprawdź, którym z 4 typów osobowości jesteś

2022-06-08 10:01

Według Hipokratesa i Galupa istnieją cztery typy osobowości: sangwinik, choleryk flegmatyk i melancholik. Którym typem jesteś ty? Nasz krótki test osobowości pomoże ci określić, jaki masz temperament i co myślą o tobie inni.

Cztery typy ludzi według Hipokratesa i Galupa

Poniższy test osobowości został opracowany na podstawie koncepcji Hipokratesa rozwiniętej później przez greckiego lekarza Galena. Uznawani się oni za pierwszych twórców tego rodzaju podziałów. Test osobowości według Hipokratesa obowiązuje do dzisiaj i dzieli on ludzi na cztery kategorie: sangwiników, choleryków, melancholików oraz flegmatyków. Przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, który zdradzi jakim typem osobowości jesteś. Ta wiedza pomoże Ci określić Twoje mocne i słabe strony oraz wskaże nad czym powinieneś popracować. Rozwiąż nasz test osobowości i sprawdź, czy jesteś szalonym i imprezowym sangwinikiem, a może jesteś ukrytym geniuszem jak melancholik. 

Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju psychotesty i quizy to jedynie internetowa zabawa. Nie należy brać jej wyników zbyt poważnie i oceniać siebie i innych przez zdobytą liczbę punktów.

ZOBACZ TAKŻE NASZE INNE QUIZY:

Wielki QUIZ. Czy jesteś dobrym człowiekiem. Sprawdź, co myślą o Tobie inni

QUIZ. Czy masz intuicję? Tylko wyjątkowe osoby zdobędą więcej niż 20 pkt

Test osobowości online

QUIZ osobowości. Jakim typem osobowości jesteś?

Pytanie 1 z 9
Czy można Ci zaufać?
Tańczące z Promocjami 07.06.22
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany