Wiktoria Sypucińska z Warsaw Shore powiększyła pośladki. Koszt zabiegu? Ponad 30 tys. złotych!

2021-12-05 21:37
Wiktoria Sypucińska powiększyła pośladki!
Autor: Victoria Sypucińska/Instagram

Wiktoria Sypucińska, gwiazda programu „Warsaw Shore”, wydała fortunę na operację plastyczną. Tym razem celebrytka powiększyła swoje pośladki! Podjęła ona współpracę z kliniką medycyny estetycznej, w której odbył się zabieg. Fani niecierpliwie czekają na efekty tej operacji. Celebrytka na Instagramie relacjonuje sam jej przebieg i to, jak czuje się po zabiegu.

Wiktoria Sypucińska dała się zapamiętać widzom programu „Warsaw Shore” przez kontrowersyjne zachowania. Mimo, że nie gościła w reality show długo, zyskała ona popularność jako uczestniczka mająca obsesję na punkcie makijażu. Ponadto przeżywała ona w programie niedwuznaczne sceny z Wojtkiem Golą.

Uczestniczka programu „Warsaw Shore” – Wiktoria Sypucińska nazywana jest wręcz recydywistką operacji plastycznych. Niejednokrotnie korzystała z usług chirurgów plastycznych, ponieważ jak mówiła „naturalne lubi tylko futra”. Influencerka diametralnie przerobiła poszczególne części swojego ciała, tym samym mocno zmieniając swój wygląd. Do niedawna twierdziła ona, że najlepsi specjaliści z tej dziedziny przyjmują w Turcji.

Gwiazda chętnie dzieli się efektami swoim metamorfoz na Instagramie. Tym razem Wiktoria Sypucińska poddała się operacji w rodzimym Wrocławiu. Kobieta zarabia na życie jako influencerka i stylistka. Wykonano jej Brazylijski Lifting Pośladków oraz wprowadzono implanty pośladków. Jak się okazuje, koszt takie usługi wynosi około 36-38 tys. złotych!

Sonda
Czy poddałbyś się operacji plastycznej, gdybyś miał na nią pieniądze?
M jak miłość, odcinek 1619: Wyrodna matka Poli załatwi Kamila w sądzie. Straci córkę na zawsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE