Znajdź swój styl. Modne okulary na sezon wiosna/lato 2021

Znajdź swój styl z Unofficial
Autor: materiały prasowe

Promienie słońca, których wielu z nas wyczekuje z wielkim utęsknieniem, zapewnia nie tylko świetne samopoczucie i wakacyjny nastrój. Intensywne słoneczne światło pozwala też zaprezentować swoją letnią stylizację w pełnej krasie. Zwłaszcza jeśli zwieńczą ją przeciwsłoneczne okulary z kolekcji Euphoric Youth od UNOFFICIAL.

Niełatwo się wyróżnić, kiedy wszystko wokół zieleni się i obficie kwitnie, a wszyscy dają się ponieść wiosennemu pobudzeniu. Również atmosfera leniwych, upalnych dni wymaga nieprzeciętnej wyrazistości, by przełamać letnie odrętwienie. Na szczęście w tym roku z pomocą przychodzą przeciwsłoneczne okulary UNOFFICIAL. Kolekcja Euphoric Youth to propozycja bezkompromisowa. Nietuzinkowe kształty i kontrastowa kolorystyka pozwolą wyróżnić się nawet na najróżnorodniejszym tle. Dzięki takim okularom możesz osłonić oczy przed promieniami UV, odsłaniając jednocześnie swoją wyjątkową twarz. Aby zrealizować ten cel, Euphoric Youth łączy najbardziej charakterystyczne rozwiązania rodem z lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych z futurystycznymi inspiracjami i stylistyką znaną z gier komputerowych. Tu nie ma miejsca na ograniczenia związane z płcią czy wiekiem. Biel, róże, pomarańcze i błękity, oprawki o szerokim obrysie albo lekkie i druciane, niewielkie lub bardziej obszerne – wszystko skomponowane w kolekcję, która odważnie głosi radość życia i zachęca, by kroczyć własną ścieżką i zawsze z podniesioną głową.

Źródło: materiały prasowe

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Czas skończyć z dziecinadą na opozycji
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze