Zoperowała sobie nos, bo chce żeby jej dzieci urodziły się z ładnymi nosami. Internauci wybuchli śmiechem

i

Autor: TikTok/ @fioreciminello_ Zoperowała sobie nos, bo chce żeby "jej dzieci urodziły się z ładnymi nosami". Internauci wybuchli śmiechem

Operacje plastyczne

Zoperowała sobie nos, bo chce żeby "jej dzieci urodziły się z ładnymi nosami". Internauci wybuchli śmiechem

2023-06-27 16:31

Młoda kobieta zdecydowała się na drastyczny krok i zoperowała sobie nos. Powód był dość nietypowy i dla wielu nie do pojęcia. Otóż 19-latka pragnęła, aby w przyszłości urodziły się jej ładne dzieci. Kobieta wierzyła, że operacja plastyczna sprawi, że potomstwo nie odziedziczy po niej kształtu nosa. Ta wiadomość rozbawiła internautów, którzy wyśmiewali niewiedzę kobiety.

Zrobiła operacje plastyczną nosa, aby jej dzieci urodziły się z ładnymi nosami

Fiore Ciminello to 19-latka pochodząca z Argentyny. Młoda kobieta aktywnie udziela się na TikToku, gdzie publikuje filmiki przedstawiające jej życie codzienne. Jakiś czas temu 19-latka dosłownie wstrząsnęła jednym ze swoich nagrań na TikToku. Część jej obserwatorów dosłownie przecierała oczy ze zdumienia. Otóż młodziutka TikTokerka pokazała się tuż po przebytej operacji plastycznej nosa. Prawdopodobnie w obecnych czasach i trendach panujących w mediach społecznościowych, nikogo ten widok by nie zdziwił. Tu jednak najbardziej zszokowało wyznanie młodej Argentynki. Kobieta poinformowała internautów, że przechodzi zabieg operacji nosa, aby jej przyszłe dzieci mogły rodzić się z ładnymi nosami. "Przechodzę operację plastyczną nosa, żeby moje dzieci rodziły się z ładnymi nosami" - wyznała Fiore. Tym wyznaniem rozśmieszyła obserwatorów.

Internauci kpią po wyznaniu 19-latki

Kiedy Fiore Ciminello opowiedziała na jednym ze swoich filmików, że przeszła operacje plastyczną nosa, bo pragnie, aby jej dzieci w przyszłości urodziły się ładne, obserwujący ją użytkownicy TikToka nie wytrzymali. Pod nagraniem nie brakuje sarkastycznych komentarzy. "Przefarbowałam włosy na blond, żeby moje dzieci też były blond" - pisze jedna z internautek. Obserwatorzy wyśmiewali przy tym niewiedzę kobiety. Po tym zamieszaniu Fiore w rozmowie z The Poste wyjawiła prawdę o operacji i wyjaśniła, że nagranie, które wrzuciła na TikToka miało charakter wyłącznie humorystyczny. 19-latka przeszła w rzeczywistości jedynie korektę krzywej przegrody nosowej.

Sonda
Zdecydowałabyś się na operację plastyczną?
Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany