5 trików, dzięki którym zrobisz perfekcyjne zdjęcie na portal randkowy

2015-02-11 17:00

Jeśli chcesz mieć powodzenie na portalu randkowym, musisz zrobić perfekcyjne zdjęcie! Oto 5 trików, dzięki którym będziesz mogła pochwalić się najlepszym zdjęciem w sieci.

Czujesz się samotna i chcesz zarejestrować się na portalu randkowym? Potrzebujesz dobrego zdjęcia, które zwróci uwagę na twój profil. Oto 5 wskazówek, jak zrobić perfekcyjne zdjęcie.

Jak zrobić zdjęcie na portal randkowy?

1. Zrób selfie

Dziewczyny, które mają selfie na swoim profilu, otrzymują aż o 4 proc. więcej wiadomości! Czy musimy coś jeszcze dodawać? Selfie rządzi!

Zobacz: Jak stworzyć ciekawy profil na portalu randkowym? Nie popełniaj tych błędów!

2. Zrób zdjęcie w mieszkaniu

Fotografie wykonane w terenie powodują spadek liczby otrzymanych wiadomości o 40 proc.

3. Nie przycinaj zdjęcia

Jeśli w twojej galerii znajdzie się zdjęcie z całą sylwetką, otrzymasz aż 203 proc. wiadomości więcej.

4. Nie publikuj grupowych fotografii

Nie publikuj zdjęć grupowych, bo przez nie otrzymasz o 42 proc. mniej wiadomości! Ludzi irytuje domyślanie się, która z postaci to ty.

5. Nie rób zdjęć ze zwierzętami

Nie rozstajesz się ze swoim ukochanym pupilem? Niestety, do zdjęcia musisz zapozować sama. Osoby publikujące fotografie ze swoim zwierzątkiem, otrzymują aż o 53 proc. wiadomości mniej.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE