Bikini Bridge - nowa SEXY moda! ZOBACZ ZDJĘCIA

2014-01-17 12:08

Bikini Bridge to nowa moda i absolutny HIT serwisów społecznościowych. W sieci pojawia się coraz więcej zdjęć skąpo ubranych dziewczyn. Widoczna na fotografiach dolna część kobiecego ciała jest ledwo schowana pod skrawkiem materiału... Zajrzyj do naszej HOT GALERII.

Hitem lata 2013 były tak zwane "Hot Dog Legs", czyli zdjęcia, na których opalone kobiece nogi do złudzenia przypominały... parówki. Do niedawna nieodzownym elementem sexy wyglądu była luka między nogami. Nowy rok wprowadził nową modę. Bikini bridge, czyli opięte na wystających kościach biodrowych majtki i płaski brzuch - oto, czym zachwycamy się na Facebooku.

Ten, kto chciałby zobaczyć prawie nagie, opalone ciała pięknych kobiet, nie musi czekać do lata! Na Facebooku jest kilkadziesiąt fanpejdży zatytułowanych "Bikini Bridge".

Ociekające seksem fotki typu "selfie" rogrzewają internautów i przyprawiają o palpitację serca niejednego mężczyznę.

Złośliwi żartują, że luka między bikini a ciałem jest świetnym schowkiem dla kremu do opalania lub telefonu. Niewykluczone, że przez krytyków przemawia zazdrość...

Eksperci od urody również wtrącili swoje trzy grosze. Specjalistka od wyglądu i samooceny kobiet - Katie Lowe - wyraża się negatywnie na temat nowego trendu.

- Bikini bridge jest tylko nowym przykładem fascynacji ekstremalną szczupłością, zachęcającym młode kobiety do wypracowania zbyt szczupłego wyglądu ciała i tym samym poprawienia samooceny - pisze na łamach "Daily News". - Zdjęcia jak te przyczyniają się do powstawania zaburzeń żywieniowych u młodych kobiet - dodaje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE