CUD! Ukazała mu się Maryja i uzdrowiła dziadka!

2014-11-06 15:04

Lekarze dawali mu tylko kilka dni życia, a mimo to 76-letni Bob Large wciąż stąpa po ziemi. Jak sam przyznaje, wszystko za sprawą Matki Boskiej, która objawiła mu się w szpitalu.

Objawienie uwiecznił na zdjęciu wnuczek pana Large. Myślał, że będzie to ostanie zdjęcie śmiertelnie chorego dziadka. Kiedy po kilku dniach przeglądał ponownie fotografię, spostrzegł postać kobiety w białej sukni.

- Nie ma wątpliwości, że ta postać ma coś wspólnego z uzdrowieniem dziadka. Już był przecież u niego ksiądz, a jednak dziadek wyszedł ze szpitala, co zdziwiło lekarzy - opowiada wnuczek.

Zobacz też: Plaga metaamfetaniny w Polsce "Niektórzy nie śpią po niej 2 tygodnie"

Jak się okazuje, pielęgniarki już kilkukrotnie słyszały wcześniej o pojawiającej się postaci kobiety w białej sukni. Jak opowiadają, nie raz słyszały krzyki w nocy, ponieważ jak się rano okazywało, pacjenci widzieli jakąś postać na końcu ich łóżka - czytamy na mirror.co.uk.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE