Edzia z "Królowych życia" i jej policzki reklamują zabiegi odchudzające. "Co zrobiłaś ze swoją piękną buzią?"

2021-05-31 9:09
Edzia z Królowych Życia bierze ślub
Autor: Facebook/Królowe Życia - program TTV Edzia z "Królowych Życia" bierze ślub

Edzia to jedna z najlepszych przyjaciółek Dagmary Kaźmierskiej, czyli najbardziej rozpoznawalnej bohaterki show stacji TTV "Królowe życia". Kontrowersyjny program podbił serca widzów, a losy jego uczestników są szeroko komentowanie w mediach. Tysiące osób śledzą ekskluzywne życie owych "królowych". Bez wątpienia największą gwiazdą show jest barwna Dagmara Kaźmierska, która w uwagi na swój cięty język oraz kryminalną przeszłość budzi wiele emocji, jednak nie byłaby ona sobą bez swojej najlepszą przyjaciółki, z która zarówno się kłóci, jak i spędza wiele radosnych chwil. Edyta Nowak-Nawara, lepiej znana jako Edzia z "Królowych życia" sama już zyskała status celebrytki, a jej konto na Instagramie obserwuje 116 tys. osób, jednak jej ostatnie zdjęcie i wpisy mocno zaniepokoiły fanów. Sprawdź, co się dzieje.

Edzia z "Królowych życia" przesadziła z zabiegami 

Nie da się ukryć, że największą gwiazdą programu TTV "Królowe życia" jest Dagmara Kaźmierska. Kontrowersyjną bizneswoman z Kłodzka, się albo kocha, albo nienawidzi. Jedni uwielbiają jej bezkompromisowe podejście do życia i cięty jeżyk, inni, zaś są zdania, że osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji, nie powinna być promowana w telewizji. Jednak Dagmara ma swoich wiernych przyjaciół, którzy wraz z nią występują w programie. Jedną z nich jest Edyta Nowak-Nawara, czyli Edzia. Kobieta sama zyskała już miano gwiazdy mediów społecznościowych, a jej poczynania śledzą tysiące osób. Przyjaciółki razem nigdy się nie nudzą, wspierają się podczas trudnych chwil, a także kłócą, jak stare małżeństwo. Jednak ostatnie wpisy w mediach społecznościowych Edzi wzbudzają zaniepokojenie fanów, na najnowszych zdjęciach celebrytka bowiem przestaje przypominać siebie, co zdaniem niektórych oznacza, że przesadziła z zabiegami upiększającymi. W komentarzach można przeczytać, że nowy wygląd Edyty nie przypadł większości jej fanom do gustu i lepiej jej było w bardziej naturalnym wydaniu. - Tak ładnie pani wyglądała w naturze , a teraz to koszmar -  napisał jej z jej obserwatorów. 

Raport z Opalenicy. Pierwsze słońce na kadrze i impreza z Golcami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE