Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z toalety

i

Autor: SHUTTERSTOCK Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z toalety

Sposoby na sprzątanie

Genialne zastosowanie maści rozgrzewającej. Pomoże Ci w czyszczeniu toalety. Spłuczka i muszla klozetowa będą czyste w mgnieniu oka

2023-01-26 8:52

Maść rozgrzewającą znajdziemy praktycznie w każdym polskim domu. Czy jednak wiedziałaś, że ma ona także inne zastosowania niż tylko te lecznice? Okazuje się, że maść rozgrzewająca może pomóc w domowych porządkach, a przy jej pomocy wyczyścimy nawet toaletę. Ten sposób z pewnością Cię zaskoczy i sprawi być może sprawi, że domowe porządki staną się prostsze i tańsze. Zobacz genialne zastosowanie maści rozgrzewającej na mycie toalety.

Zaskakujące zastosowanie dla maści rozgrzewającej. Pomoże Ci w czyszczeniu toalety

Maść rozgrzewająca to tani i powszechnie dostępny produkt, który znajdziemy praktycznie w każdym domu. Rewelacyjnie sprawdza się ona podczas przeziębienia oraz przy boleściach mięśniowych. Okazuje się jednak, że może ona również przydać podczas domowych porządków. Ten trik jest mało znany, a zaskakująco skuteczny. W ostatnich czasach w mediach społecznościowych rekordy popularności biją wszelkiego rodzaju sposoby na domowe sprzątanie. To naturalnie triki, które sprawią, że porządki staną się bardziej ekologiczne i tańsze. Podczas czyszczenia toalety zastosuj maść rozgrzewającą, a przekonasz się, jak jest skuteczna.

Zobacz także: Odjazdowy trik na wyczyszczenie brodzika z konglomeratu. Szybciutko usuniesz kamień i osad z mydła bez szorowania oraz chemii. Brodzik będzie oszałamiająco czysty

Czyszczenie toalety przy użyciu maści rozgrzewającej. Spłuczka i muszla będą czyściutkie

Dzięki substancją chemicznym, które znajdziemy w składzie maści rozgrzewającej idealnie sprawdzi się ona do czyszczenia toalety. Będzie przydatna podczas usuwania żółtych plam z muszli i deski klozetowej. Wystarczy, że nasmarujesz ją zabrudzone miejsca i pozostawisz tak na kilka godzin. Maść rozgrzewająca pomoże również przy usuwaniu brudu z trudno dostępnych miejsc. Wystarczy, że nałożysz ją na patyczek do czyszczenia uszu i zaaplikujesz tam, gdzie chcesz. 

Sonda
Stosowałaś trik na mycie toalety maścią rozgrzewającą?
Stara olejarnia może stać się perełką. Zabytkową ruinę można kupić za grosze

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki