Horoskop CZERWIEC. Dobry czas dla SINGLI. Miłość zapuka do waszego serca!

2020-05-31 15:50 katk
związek
Autor: East News

Horoskop na czerwiec zapowiada dobry miesiąc dla singli. Po wielu miesiącach samotności spotkacie kogoś naprawdę wyjątkowego. Powodzeniem u płci przeciwnej będą się cieszyć przedstawiciele 4 znaków zodiaku. J4esteś ciekawa, co cię czeka w tym miesiącu? Przeczytaj horoskop miesięczny dla swojego znaku zodiaku.

Baran 21.03-20.04
Miłość i partnerstwo: Nie poszukuj przyjemności poza związkiem, bo może się to źle skończyć. Single będą miały okazję zapoczątkować nową, ale nie rokującą na przyszłość znajomość.
Praca i finanse: Rozpoczniesz nowe działania zawodowe w obrębie aktualnego zatrudnienia. Niektórzy będą chcieli zwiększyć swoje kompetencje i zapiszą się na dodatkowe kursy i szkolenia. Finanse niezagrożone, ale możliwe drobne, niespodziewane wydatki.
Zdrowie: Co jakiś czas możesz odczuwać dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

Byk 21.04-21.05
Miłość i partnerstwo: Zwróć uwagę na potrzeby partnera, bo będziesz miał momenty oddalenia się i zwracania uwagę wyłącznie na swoje dobro. Twój związek może tego nie wytrzymać. W życiu singli niespodziewanie pojawi się szansa na odbudowanie dawnej relacji.
Praca i finanse: To co sobie zaplanujesz, zrealizujesz, dzięki wytrwałości i konsekwencji. Finanse niezagrożone, więc warto, abyś zastanowił się nad inwestycją.
Zdrowie: Zmagać się możesz z bólami głowy. Odezwą się też niewyleczone sprawy.

Bliźnięta 22.05-21.06
Miłość i partnerstwo: Możesz odczuwać niezrozumienie ze strony partnera i chęć ucieczki. Jeśli czegoś ci brak, nie bój się tego sygnalizować partnerowi, który na pewno nie będzie obojętny.
Praca i finanse: Wprowadź nowości w swojej firmie, a w kolejnych miesiącach przekonasz się, że był to dobry krok. Spodziewaj się przypływu gotówki drugiej połowie miesiąca.
Zdrowie: Zadbaj o serce i ciśnienie.

Rak 22.06-22.07
Miłość i partnerstwo: Odczuwać będziesz potrzebę swobody i wyrwania się z krępującej relacji. Może zdarzyć się, że partnerowi nie będziesz mówił całej prawdy, a to rodzić będzie problemy.
Praca i finanse: Postaw na otwartą komunikację. W negocjacjach biznesowych trzymaj się swojego stanowiska i bądź asertywny. Finanse stabilne z tendencją wzrostową.
Zdrowie:. Oszczędzaj gardło i krtań. Możliwe infekcje górnego odcinka układu oddechowego

Lew 23.07-22.08
Miłość i partnerstwo: W stałych związkach szczęście i harmonia. Single będą musiały wykazać się determinacją w utrzymaniu rozpoczynającej się relacji, bo wisi na włosku.
Praca i finanse: W tym miesiącu możesz mieć trudności w porozumieniu się z szefem lub współpracownikami. Możliwe spory i ostre konflikty, których będziesz mógł uniknąć. Finanse uzależnione od twojego wydatkowania.
Zdrowie: Możliwe dolegliwości bólowe okolicy dolnego odcinka kręgosłupa i bioder.

Panna 23.08-22.09
Miłość i partnerstwo: Single uwikłane w trudny dla siebie układ mogą odczuwać potęgującą bezradność wobec sytuacji, która ciągnie się już od dawna. W stałych związkach możliwe przepychanki słowne, prowadzące tylko do poważniejszych sporów.
Praca i finanse: Możliwe napięcia w pracy i kłótnie ze współpracownikami. Nie próbuj manifestować swoich racji za wszelką cenę, gdyż nie wyjdzie ci to na dobre. Finanse bardzo ruchome.
Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy.

Waga 23.09-23.10
Miłość i partnerstwo: U osób zmagających się z długotrwałym stresem może pojawić się osoba trzecia. Wnikliwie obserwuj swojego partnera i rejestruj każde nietypowe zachowanie.
Praca i finanse: Wykażesz się dojrzałością i wsparciem dla mniej doświadczonych kolegów. Tym samym nabijesz sobie punkty u przełożonego, który może ci to wynagrodzić premią.
Zdrowie: Kobiety muszą skupić się na swojej gospodarce hormonalnej.

Skorpion 24.10-22.11
Miłość i partnerstwo: Do miłości i spraw uczuciowych podchodzić będziesz bardzo luźno. Dzięki temu będziesz potrafił cieszyć się z tego co sobie zbudowałeś. Nawet jeśli jesteś singlem, zaakceptujesz ten stan.
Praca i finanse: Niektóre sprawy, które są dla ciebie ważne będziesz musiał odłożyć na później, albo niezależnie od ciebie się one przesuną. Swoje zasoby finansowe będziesz sukcesywnie odkładać na jeden konkretny cel.
Zdrowie: Odezwą się do ciebie dolegliwości, które wydawało ci się, że są już wyleczone.

Strzelec 23.11-21.12
Miłość i partnerstwo: Nowe relacje i zawieranie kontaktów. Dobry czas dla singli, którzy emanować będą radością i satysfakcją. W stałych związkach okres wzmożonego randkowania i poznawania siebie na nowo.
Praca i finanse: Nowa praca lub nowe obowiązki służbowe przysłonią ci obiektywne spojrzenie na równie ważne dla ciebie sprawy. Finanse stabilne z tendencją wzrostową.
Zdrowie: Możesz odczuwać dolegliwości w kolanach i łydkach.

Koziorożec 22.12-20.01
Miłość i partnerstwo: Jeśli czujesz się już przeciążony w relacji, w której od dawna tylko ty się starasz, to odpuść. Jeśli wyluzujesz, zobaczysz że partner zaniepokojony twoją zmianą ruszy do działania. W życiu singli stagnacja.
Praca i finanse: Ucieczka od problemów sercowych w pracę nie jest dobrym rozwiązaniem, bo w końcu i tam odczujesz przeciążenie. Może czas wziąć urlop i zadbać o zdrowie?
Zdrowie: Zadbaj o układ krążenia.

Wodnik 21.01-20.02
Miłość i partnerstwo: Twoja długo skrywana tajemnica może wyjść na jaw. Lepiej nie unikaj konfrontacji, bo ona sprawi, że twoje tłumaczeni zostaną przychylnie odebrane. Dla singli okres smutku, który będzie tylko przejściowym.
Praca i finanse:. Wszystko czego w tym miesiącu dokonasz, będzie wymierne w niedalekiej przyszłości. Możliwy wyjazd służbowy. Finanse bez większych zmian, ale dające satysfakcję.
Zdrowie:. Warto pomyśleć o badaniach profilaktycznych, szczególnie jeśli dawno ich nie wykonywałeś.

Ryby 21.02-20.03
Miłość i partnerstwo: Jeśli coś cię nie uszczęśliwia, to nie tkwij w tym na siłę. Ty jednak wciąż będziesz szukał sposobu do naprawienia relacji, nawet kosztem siebie. Single czekając na powrót byłej miłości, mogą uniemożliwić sobie wejście w nową relację.
Praca i finanse:. Spokój, stagnacja i harmonia. Sprawy zawodowe układać się będą po twojej myśli, a finanse lekko się poprawią.
Zdrowie: Znacznie obciążone będą kości i stawy, szczególnie rąk i nóg.

Wróżka Cesaria
Autor: Facebook/Wróżka Cesaria Wróżka Cesaria

Horoskop na czerwiec dla czytelników SE.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Jesteś ciekawa, co cię czeka w miłości lub pracy? Skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Najnowsze