INSTAGRAM NIE DZIAŁA! Gdzie publikować selfie? Podobne programy do Instagrama

2015-01-27 8:44

Facebook i Instagram nie działają. Awaria najpopularniejszych serwisów społecznościowych we wtorek, 27 stycznia, może załamać fanów selfie! My podpowiadamy, gdzie jeszcze można publikować zdjęcia z ręki. Oto programy, które są podobne do Instagrama!

Facebook i Instagram nie działają od wtorkowego poranka, 27 stycznia. Nie wiadomo, co się stało, ale wszystko wskazuje na to, że awaria jest poważna. To może być prawdziwy dramat dla miłośników selfie. Bo jak tu pochwalić się pysznym śniadaniem czy modną stylizacją?

Na szczęście na Facebooku i Instagramie świat się nie kończy! Prezentujemy programy, dzięki którym można robić i publikować selfie. Co istotne, programy te są dostępne zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida.

Zobacz też: Gwiazdy załamane! Dlaczego Facebook nie działa?

Programy podobne do Instagrama

1. Pixlr-o-matic

To bardzo podobna aplikacja do Instagrama. Dzięki niej można robić zdjęcia, retuszować je, nakładać ciekawe filtry. Twoje zdjęcia na pewno nie będą wyglądać zwyczajnie! Aplikacja ta działa także jako strona www, na której można robić zdjęcia z kamerki internetowej!

2. Flickr

To kolejny serwis internetowy, który umożliwia robienie oraz publikowanie zdjęć. Idealnie zastąpi Instagram! Fotografie zamieszczone w aplikacji Flickr trafią do dużego grona odbiorców. Nie musisz się martwić o lajki i komentarze!

3. Snapchat

Snapchat to bardzo popularny program, który dziennie generuje więcej zdjęć niż Instagram i Facebook! A to oznacza tylko jedno - masz duże szanse na ogromną popularność, miliony lajków i obserwatorów. Co istotne, Snapchat działa nieco inaczej niż Facebook i Instagram. Gdy zamieścisz tu zdjęcie, nie pozostaje po nim ślad! Na tym polega unikatowość aplikacji. Możesz dodać najbardziej kompromitujące zdjęcie, które po chwili zniknie!

4. Streamzoo

Jest bardzo podobny do Instagrama. Ma 14 filtrów, 15 ramek i 6 formatów, do jakich możesz przyciąć swoje zdjęcia. W Streamzoo dostaniesz punkty za każdym razem, gdy twoje zdjęcie zostanie skomentowane lub polubione. Dzięki temu możesz konkurować ze swoimi znajomymi, kto z was zbierze najwięcej punktów!

5. Cinemagr.am

Dzięki tej aplikacji możesz dodawać zdjęcia oraz stworzyć animowane obrazy. Oczywiście tu także możesz przerabiać swoje fotki, by były bardziej atrakcyjne.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE