Jak składać życzenia imieninowe

i

Autor: Shutterstock Jak składać życzenia imieninowe

Życzenia o jakich marzy każdy

Jak złożyć ładne życzenia imieninowe? Nietuzinkowy sposób na życzenia, o jakich marzy każdy. Skradną serce każdego solenizanta

2022-11-11 14:23

Zbliżają się imieniny bliskiej Ci osoby i chciałabyś złożyć wyjątkowe życzenia imieninowe, takie o których nie zapomni do końca życia? Wystarczy, że będziesz trzymać się kilku zasad, a złożysz życzenia imieninowe, o których skrycie marzy każdy. Te wyjątkowe słowa z okazji imienin możesz wysłać solenizantowi w wiadomości lub powiedzieć je osobiście.

Jak składać ładne życzenia imieninowe?

Życzenia imieninowe składamy bliskim i znajomym w dniu ich imienin. Najczęściej robimy to w formie pisemnej, tzn. wysyłając SMS lub osobiście. Właściwie prawda jest taka, że nie liczy się, jak to zrobimy, a sam fakt, że pamiętamy. Jak składać życzenia imieninowe, aby sprawić solenizantowi radość? Najprostszym sposobem jest skorzystanie z wierszyków i życzeń imieninowych dostępnych w sieci. Wystarczy skopiować je do wiadomości i wysłać te życzenia na imieniny bliskiej nam osobie. Z kolei jeśli nie jesteś fanem rymowanych życzeń imieninowych, to możesz samodzielnie je sformułować, ujmując w nich wszystko, o czym marzy solenizant. 

Tradycyjny układ życzeń imieninowych

Wiadomo, że najlepsze życzenia imieninowe to takie, które stworzymy samodzielnie. W ten sposób pokażemy solenizantowi, że jest dla nas ważną osobą i szczerze pragniemy dla niego samych najlepszych rzeczy. Jeśli zastanawiasz się, jak złożyć ładne życzenia imieninowe, aby uradować bliską osobę i nie zaliczyć przy tym wpadki, to koniecznie pamiętaj o zachowaniu tradycyjnego układu:

 1. Sformułowanie "z okazji imienin", "w dniu imienin",
 2. Treść życzeń, czyli wszystko to, o czym marzy solenizant,
 3. Sformułowanie "życzy", "życzenia składa",
 4. Podpis.

Czego można życzyć na imieniny?

Życzenia z okazji imienin nie musza być wyszukane, czy pisane wierszem, aby sprawiły radość solenizantowi. Liczy się fakt, że pamiętasz o jego święcie. Jeśli nie wiesz, czego życzyć na imieniny bliskiej osobie, to zastanów się, o czym ona marzy, czego potrzebuje. Być może w ostatnim czasie żaliła się na gorszy stan zdrowia lub problemy w pracy? Wówczas najlepiej życzyć jej zdrowia, czy nowej pracy i zastrzyku gotówki. Czego jeszcze życzyć na imieniny?

 • zdrowia,
 • pieniędzy,
 • miłości,
 • spokoju,
 • przyjaźni,
 • spełnienia marzeń,
 • wymarzonej podróży.

Wierszyki na życzenia imieninowe

Jednym z najpopularniejszych form życzeń imieninowych są zabawne wierszyki wysyłane w wiadomości. Bawią, są krótkie i można znaleźć gotowe w sieci. Zabawne życzenia imieninowe można śmiało składać osobom z poczuciem humoru i dystansem do siebie, np. przyjacielowi, rodzeństwu, czy koledze z pracy.

Śmieszne życzenia imieninowe, rymowanki

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech zawsze trwa, nie trać swej radosnej minki, dziś są Twoje imieninki!

***

Dużo uśmiechu, radości, dużo miłości, mało złości, późnej starości, udanej imprezki i wspaniałych gości.

***

Dzień radosny, dzień jedyny - dziś są Twoje IMIENINY. Pragnę złożyć Ci życzenia dużo szczęścia powodzenia gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.

***

Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień.

***

100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej - Życzę Ci dzisiaj 100 razy!

Sonda
Życzenia imieninowe powinny być:
Lewandowski na wakacjach składa życzenia z okazji urodzin SE
Nasi Partnerzy polecają