Jak zrobić selfie na toście?

2014-07-17 15:20

Już chyba każdy słyszał o modzie na selfie. Najróżniejsze autoportrety zalewają Internet. Przyszła więc pora na coś nowego. Selfie na toście to nowy wynalazek Galena Dively.

Twórcy tosterów postanowili wkorzystać zalewającą świat modę na selfie. Po kilku latach tworzenia tosterów wypalających sportowe loga i ostatnim hicie z wizerunkiem Jezusa, przyszedł czas na coś zupełnie nowego. Poszli o krok dalej i postanowili stworzyć toster, który wypalać będzie wizerunki twarzy właścicieli.

Do wycinania wizerunku na metalu służy specjalny program komputerowy. CNC Plasma Cutter w kilka minut tworzy gotowy projekt, który następnie wypalany będzie na płytce metalu. Płytka z gotowym wizerunkiem polerowana jest ręcznie i wsuwana do specjalnego tostera wyposażonego w szyny.

Jak twierdzi Galen Dively "to jest ta sama technika jak przy siotodruku, tylko że używasz ciepła zamiast tuszu i chleba zamiast koszulki".

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE