Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość: To nas czeka w roku 2014

2013-12-31 3:00

Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski (50 l.) specjalnie dla Czytelników "Super Expressu" przepowiada przyszłość

Powodzie, zamachy terrorystyczne w Europie, niekończący się kryzys ekonomiczny oraz konflikt w Prawie i Sprawiedliwości! Słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski (50 l.) specjalnie dla "Super Expressu" przygotował wizję 2014 roku. Chociaż szczęśliwie nasz świat się jeszcze nie skończy, to i tak musimy przygotować się na kłopoty i zagrożenia. Będziemy musieli zmierzyć się z drożyzną w sklepach, utrudnieniami w poszukiwaniu pracy za granicą oraz z brzydkim, deszczowym latem...

Jackowski przepowiada Łagodna zima, deszczowe lato

Zima nadal będzie łagodna. Jedynie na przełomie stycznia i lutego możliwe są 2-3 tygodnie ze śniegiem. Wiosna przyjdzie szybko, ale w jej trakcie nastąpi krótkie ochłodzenie niosące straty w uprawach rolnych. Lato będzie brzydkie i deszczowe.

Drożyzna w sklepach

Sytuacja ekonomiczna Polaków się pogorszy. Szykuje się wielka drożyzna, zdrożeje zwłaszcza żywność, a szczególnie owoce. W dodatku Unia Europejska - zresztą nie tylko w Polsce - obetnie dotacje. Kilka krajów UE wprowadzi przepisy utrudniające Polakom zarobek za granicą.

Zobacz: To był rok Komorowskiego! Miller lepszy od Tuska! SONDAŻ Homo Homini dla Super Expressu

Konflikt w Prawie i Sprawiedliwości

- W PiS dojdzie do tąpnięcia - mówi jasnowidz. W swojej wizji ujrzał "nowy" i "stary" PiS. Będą niepokoje, choć niekoniecznie rozłam. Powodem tego będą rezultaty wyborów lokalnych i kłopoty z tworzeniem koalicji tam, gdzie PiS uzyska wynik dobry, lecz nie tak dobry, jak oczekiwał.

Zwycięski Donald Tusk

Donald Tusk (56 l.) utrzyma się przy władzy. Platforma Obywatelska na wiosnę zacznie intensywne starania o poprawę swojego wizerunku. To przekona Polaków i pozwoli rządowi nie utracić poparcia wyborców.

Powodzie na Śląsku

Polskę czekają poważne podtopienia i nawałnice, zagrożone są zwłaszcza Śląsk i rejon Wrocławia. W maju i czerwcu czekają nas anomalie pogodowe. Ciepła zima zemści się na nas w dalszej części roku.

Kłopoty Lecha Wałęsy

Na pytanie o to, czy coś się wydarzy u ważnych i znanych osób, Jackowski zamyśla się i mówi - Kojarzy mi się Wałęsa. Nie chodzi o rzeczy polityczne, ale osobiste, raczej negatywne.

Zamachy terrorystyczne w Europie

W 2014 roku dojdzie do trzech zamachów terrorystycznych w Europie, w tym w Paryżu. Zdaniem Jackowskiego Al-Kaida nie jest już potężną organizacją, a te ataki będą miały charakter jakiejś prowokacji.

Kataklizm w Azji

Według Krzysztofa Jackowskiego w tym roku na Ziemię nie spadnie kolejny meteoryt, jak w Czelabińsku, nie czeka nas też koniec świata. Jednak w maju lub czerwcu w Azji wydarzy się wielkie trzęsienie ziemi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE