Mężczyźni spod tych znaków zodiaku to największe sknery. Dzielą papier toaletowy i kąpią się w wodzie po makaronie

2021-04-29 8:34 kaja
kłótnia, para, związek, kobieta, mężczyzna, obrażona kobieta, zły mężczyzna, zła kobieta
Autor: East News

Mówi się: "grosz do grosza, a będzie kokosza" i bez wątpienia umiejętność oszczędzania to wielka cnota i pożądana cecha charakteru, jednak wszystko ma również swoje złe strony. Bycie sknerą i szukanie drobnych oszczędności w najbardziej prozaicznych czynnościach wydaje się być przesadą, a życie z osobą, która opanowała oszczędzanie do absurdalnego poziomie bywa niezwykle męczące. Mówi się, że mężczyźni spod niektórych znaków zodiaku bywają przesadnie oszczędni, ich partnerki mogą zapomnieć o kolejnym flakonie perfum i trochę za drogiej sukience, ci panowie oszczędzają nawet na papierze toaletowym, a z zupy wyławiają przyprawy. Sprawdź, które znaki zodiaku to największe sknery.

Te znaki zodiaku to wielkie sknery

Przesadne oszczędzanie irytuje partnera i potrafi skutecznie zniszczyć nawet najlepiej dobrany związek. Patrzenie na każdy wydatek drugiej połówki i zmuszanie jej do nieracjonalnych oszczędności bywa absurdalne i bywa przyczyną wielu konfliktów. Osoby wierzący w astrologię uważają, że nasze znaki zodiaku skrywają prawdę o osobowości i cechach charakteru danej osoby. To w gwiazdach zapisano, kto szasta pieniędzmi na prawo i lewo, a kto uznawany jest na gigantycznego sknerę, który jakby mógł to kąpałby się w wodzie po gotowaniu makaronu, a herbatę z jednego woreczka zaparzałby kilka razy. Zobacz, które znaki zodiaku uchodzą za przesadnie oszczędne. Życie z takim mężczyzną może okazać się koszmarem. 

KOZIOROŻEC - osoby urodzone z znaku Koziorożca nie lubią się dzielić, uważają że każdy powinien dbać o siebie i własne potrzeby. Nie lubią one także wydawać pieniędzy, zbędne wydatki traktują jak niepotrzebną głupotę i nie pozwalają sobie na odrobinę zakupowe szaleństwa. Koziorożce są również niezwykle kreatywne jeśli chodzi o wielokrotne wykorzystanie tych samych produktów, doskonale orientują się również w promocjach ogłaszanych w pobliskich sklepach. 

RAK - chyba każdy z nas spotkał się z sytuacją, w której kasjerka pyta się, czy może być winna grosika. Większość osób w takiej sytuacji odpuszcza i się zgadza, ale nie osoby urodzone z znaku Raka, one oszczędzają praktycznie na wszystkim i nie odpuszczają nawet najmniejszego długu. Idą z Rakiem na spacery czy randkę musisz być przygotowanym na rozliczenie co do grosza, a jeżeli w podstawówce pożyczyłeś od niego 50 groszy na bułkę to pamiętaj, że ten dług cały czas istnieje i zapewne liczone są odsetki. 

W łódzkim oddziale policji odbyła się atestacja koni
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze