kłótnia, związek

i

Autor: pixabay.com

"Miłość to czasownik". Jak nie zabić swojego związku?

2022-02-15 8:48

Olga Kordys-Kozierowska, prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką napisała poradnik dla par "Miłość to czasownik". Dzieli się w nim receptą na udany związek, a wiedzę psychologiczną przeplata opowieściami o swoich małżeńskich perypetiach i odkryciach. Wszystko pod hasłem #miłośćtoczasownik - bo, jak przekonuje, związek potrzebuje ruchu, wysiłku i zaangażowania. Zostawiony sam sobie umiera. Tekstowi towarzyszą rysunkowe anegdoty autorstwa Karyny Piwowarskiej oparte na autentycznych dialogach Olgi i jej męża.

Olga Kordys-Kozierowska  napisała poradnik dla par "Miłość to czasownik" to niezwykle ciepła i pełna humoru książka traktująca o związkach w sposób nienachalny i życiowy. Autorka zamieściła w niej wiele anegdot z własnego związku, możemy w niej zobaczyć zarówno bardziej kobiecy, jak i męski punkt widzenia. Pozwala to na zrozumienie myślenia drugiej strony. Olga Kordys-Kozierowska nie stawia a wymuszoną edukację, ale pokazuje, ja w humorystyczny sposób pracować nad związkiem i nie popadać w rutynowe działanie. 

Zobacz również: Pełnia Księżyca w Lwie 2022. Czego nie robić 16 lutego?

- W czasach, kiedy żyje się szybko, można przestać siebie zauważać, słyszeć, czuć, rozumieć. Można zapomnieć, że nie ma miłości bez „Kocham cię”. Wypowiedziane, pokazane, nazwane, docenione i odwzajemnione to zaangażowanie. Jak go oczekiwać i jak się nauczyć? O tym jest ta książka. Bardzo polecamy - Joanna Przetakiewicz - Rooijens i Rinke Rooijens.

- Czy jest przepis na udane małżeństwo?! Czy kobieta i facet powinni być jednomyślni, a może jednak lepiej kiedy są przeciwieństwami i nawet po latach stanowią dla siebie zagadkę?! Patrząc na Olgę i Pawła zawsze mamy wrażenie, że chociaż z jednej strony są zupełnie różni, reprezentują dwa inne światy, inną wrażliwość, to tak naprawdę są dla siebie stworzeni, a tarcia nadają ich życiu delikatny posmak pikanterii! I tej pikanterii, czytając tę książkę, Wam z pewnością nie zabraknie! - Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Olga Kordys-Kozierowska udowodniła, że można stworzyć poradnik dla par bez wymuszonych rad, pełen zabawnych historii obrazujących zachowanie kobiet i mężczyzn. To niezwykle ciepła historia, która pozwoli uwierzyć w miłość - miłość pełną pracy, nieporozumień i sprzeczek, ale prawdziwą. Obecnie książkę można zamawiać w przedsprzedaży, jest ona dostępna między innymi w Empiku. 

Miłość to czasownik

i

Autor: Materiały prasowe "Miłość to czasownik"
Akcja straży w Galerii Wileńskiej w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają