Monika Olejnik z ROZMAZANYM makijażem. O co chodzi?

2015-01-29 10:30

Monika Olejnik zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie, na którym ma rozmazany makijaż. Co się stało z dziennikarką, która zawsze stara się wyglądać perfekcyjnie?

Nie jest tajemnicą, że Monika Olejnik lubi zwracać na siebie uwagę. Dziennikarka rzadko bywa na salonach, ale gdy już się pojawi, to zawsze ma na sobie oryginalną stylizację. Ceni sobie wyróżniające się ubrania, lubi bawić się kolorami i wzorami. Z całą pewnością nie da się przejść obok niej obojętnie.

Zobacz też: Monika Olejnik nie oszczędza na stylizacjach. Ma na sobie kilkadziesiąt tys. zł

Olejnik z rozmazanym makijażem

Tym razem jednak Monika Olejnik nie zaskoczyła stylizacją, a dziwnym makijażem. Na Facebooku zamieściła zdjęcie, na którym jej zawsze perfekcyjny make-up jest rozmazany! Co się stało z dziennikarką?

Okazuje się, że w ten sposób Monika Olejnik chciała zwrócić uwagę kobiet na badania cytologiczne. Zamieszczanie zdjęć z rozmazanym makijażem to nowy trend i część akcji #SmearForSmear, która ma zachęcić kobiety do regularnych badań. Kampania jest wspierana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Do akcji włączyły się już gwiazdy. Oprócz Moniki Olejnik swoje selfie z rozmazanym makijażem opublikowała m.in. Georgia May Jagger, córka Micka Jaggera.

- Co roku rak szyjki macicy jest diagnozowany u 3,5 tys. Polek. Połowa przegrywa walkę z chorobą - większość tylko z powodu zbyt późnej diagnozy. Cytologię można zrobić bezpłatnie. Dziewczyny, badajcie się! ‪#‎SmearForSmear‬ - napisała Monika Olejnik na Facebooku.

Przyłączycie się do akcji?

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE