Nagie nagrania Natsu z czasów pracy na seks-kamerkach. Youtuberka prosi o wyrozumiałość

2021-05-07 12:57 kaja
Polska gwiazdka internetu - Natsu. Wyciekły jej nagie zdjęcia
Autor: Instagram Polska gwiazdka internetu - Natsu. Wyciekły jej nagie zdjęcia

Youtuberzy to bez wątpienia w ostatnim czasie największe gwiazdy młodego pokolenia. Młodzież z wypiekami na twarzy śledzi internetowe życie Friza i jego Ekipy. Natsu to liderka drugiej influencerskiej grupy - "Teamu X". Młoda dziewczyna w ostatnich dniach przeżywa gigantyczny wzrost zainteresowania swoją osobą, jednak zapewne nie taki jakby chciała. Do sieci trafiły jej nagie nagrania z czasów gdy pracowała na seks-kamerkach, Natsu odniosła się do tej sytuacji, zgłosiła sprawę na policję i prosi fanów o wyrozumiałość.

Nagie nagrania Natsu trafiły do sieci

Natsu to jedna z najbardziej popularnych youtuberek, która zgromadziła na swoim kanale ponad milion subskrybentów. Natalia Kaczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się dziewczyna, jest również liderką Teamu X. To konkurująca z Ekipą Friza grupa influencerów, którzy zamieszkali wspólnie w podwarszawskiej willi. Natsu w mediach społecznościowych działa już o 2018 roku, kiedy to założyła swój kanał na YouTubie. Wcześniej występowała również w paradokumencie TVN - "Szkoła". W ostatnim czasie dziewczyna przeżywa gigantyczne zainteresowanie swoja osobą i wszystko wskazuje, że będzie ona bohaterką kolejną youtubowej dramy. Wyciekły bowiem jej nagie nagranie z czasów, gdy pracowała na seks-kamerkach. Jak zawsze w takich sytuacjach Natsu zmierzyła się z falą hejtu, jednak sama również postanowiła zabrać w głos. Youtuberka prosi o wyrozumiałość dla jej błędów z przeszłości, poinformowała również, że całą sprawą zajmuje się także policja. Dziewczyny broni aktywistka Maja Staśko, która powiedziała, że jej zdaniem taka praca nie jest powodem do wstydu, a Sylwester Wardęga przewiduje, że cała afera może paradoksalnie pomóc Natsu i zwiększyć jej internetowe zasięgi. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze