Nie uwierzycie w czym pokazała się Lara Gessler. Na widok tych nóg opadnie wam szczęka

2021-05-04 9:46 kaja
Lara Gessler
Autor: Instagram Lara Gessler.

Lara Gessler dołączyła do grona polskich celebrytów, którzy mając dość pandemii wyjechali na egzotyczne wakacje. Córka Magdy Gessler postawiła na słoneczną Teneryfę, na której odpoczywa wraz z rodziną. Gwiazda nie zapomniała jednak o swoich fanach i na jej Instagramie znajdziemy wiele zdjęć z tropikalnego wyjazdu. W jednym z najnowszych postów Lara Gessler pozuje wśród efektownych paproci ubrana w ... piżamę. Jednak fanom ta niecodzienna stylizacja wydaje się całkowicie nie przeszkadzać i komplementują oni smukłe nogi celebrytki.

Polskie gwiazdy w dobie pandemii do serca wzięły sobie słowa o równowadze i zdrowiu psychicznym i prawie wszyscy celebryci, jak jeden mąż, wyjeżdżają na zagraniczne wakacje. Takie zachowanie budzi wiele kontrowersji, jedni są zdania, że każdy, w tych trudnych czasach, potrzebuje chwili odpoczynku, inni wręcz odwrotnie, uważają, że pandemia pogłębiła różnice pomiędzy gwiazdami, a zwykłymi ludźmi, oraz że chwalenie się egzotycznymi wyjazdami w czasie gdy w Polsce wiele osób traci pracę, a sytuacja epidemiczna nie jest nadal ustabilizowana, jest co najmniej niewłaściwe. Do grona celebrytów wypoczywając w tropikach dołączyła również Lara Gessler która przebywa na Teneryfie. Córka Magdy Gessler oczywiście relacjonuje swój pobyt tam na Instagramie i publikuje wiele zdjęć z wakacji. Na jednym z najnowszych postów gwiazda pozuje wśród wielkich paproci ubrana, jak sama się przyznała w piżamę. - Teneryfa jest zdecydowanie bardziej zielona niż Fuerta, więc i w faunie jakby więcej się dzieje🥰 Btw. Mam na sobie zestaw z @bohomoss polskiej marki, która robi piżamy, ale ja niekoniecznie je tak traktuje jak widać😂 Polecam szczególnie ich ostatnią, lnianą kolekcje  - podpisała zdjęcie Lara Gessler. Fani w komentarzach jednak o wiele bardziej niż ową piżamą zainteresowani byli nogami kobiety, które chętnie komplementowali. 

Sedno Sprawy - Sebastian Kaleta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze